Zmiana wyglądu salonu dzięki poduszkom

Miałam ostatnio bardzo dobry okres w pracy. Dlatego też dostałam wysoką premię zarówno kwartalną jak i roczną. W sumie to nawet nie spodziewałam się tego, że dostanę aż tak spory zastrzyk gotówki. Musiałam przemyśleć co będę chciała z tym zrobić. 

Zakup ładnych poduszek do salonu

poszewki dekoracyjneNie chciałam bowiem bez sensu wydać tych pieniędzy. I wtedy stwierdziłam, że najlepiej będzie jeśli zainwestuje w mieszkanie i odnowię salon. Stwierdziłam, że kupię nowy duży narożnik w jasnym kolorze. Dzięki temu cały salon będzie wyglądał zupełnie inaczej i bardziej nowocześnie. Ten meble kupiłam w swoim ulubionym salonie meblowym. Jednak gdy już go miałam widziałam, że czegoś jeszcze brakuje żeby całość wyglądała wyjątkowo. Stwierdziłam, że poszewki dekoracyjne byłyby dobrym pomysłem. Chciałam kupić coś oryginalnego. Najlepiej jeśli byłyby to jakieś kolorowe poszewki. Bo przecież narożnik jest biały i to razem mogłoby się bardzo dobrze komponować. Znalazłam sklep internetowy, w którym było wiele ciekawych rzeczy a wśród nich poszewki. Były takie kolorowe jakie chciałam a także były też takie z różnymi obrazkami, które były bardzo zabawne. Doszłam do wniosku, że zamówię kilka takich kolorowych a kilka z wzorami. Bo jednak jest teraz modne gdy jest wiele różnych poduszek. Łącznie zamówiłam ich dziesięć. Nie kosztowały one dużo. Mąż stwierdził, że wzięłam ich za dużo. Jednak ja wiedziałam co robię. Po prostu widziałam kilka zdjęć mieszkań gdzie narożniki były ozdobione większą ilością poduszek.

Mi się to bardzo podobało. Zresztą gdy zamówienie do mnie przyszło i wszystko odpowiednio ułożyłam to byłam bardzo zadowolona. Mąż gdy wrócił z pracy i to zobaczył to przyznał, że jednak ja miałam rację i teraz w sumie nasze całe mieszkanie nabrało innego charakteru.