Złoto koloidalne dla promiennej skóry

Już Egipcjanie wierzyli, że uzdrawiająca moc złota może wyleczyć wszelkie dolegliwości fizyczne, umysłowe i duchowe. Rzymianie stosowali preparaty ze złota do leczenia zmian skórnych i ran. W starożytnej medycynie chińskiej złoto stanowiło sekret młodzieńczej skóry.

Młody wygląd dzięki użyciu złota

wygładzające złoto koloidalneWiele luksusowych spa proponuje zabiegi z 24-karatowego złota w celu nawilżenia, ujędrnienia i wygładzenia skóry, co powoduje zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek, a tym samym uzyskanie gładkiej i promiennej cery. Uważa się, że wygładzające złoto koloidalne posiada właściwości antybakteryjne i pomaga transportować cząsteczki tlenu do skóry w celu odnowy komórkowej oraz w celu leczenia owrzodzeń i stanów zapalnych skóry, w tym trądziku. Prawdopodobnie najsłynniejszą korzyścią zdrowotną dla koloidalnego złota jest jego pozytywny wpływ na najważniejsze funkcje biologiczne organizmu. Po pierwsze, wiadomo, że odmładzają gruczoły i pozytywnie wpływają na mechanizmy ciepła naszego ciała (co powoduje zmniejszenie problemów związanych z temperaturą, takich jak uderzenia gorąca, dreszcze i pocenie się w nocy). Po drugie, pobudza nerwy, powodując obniżenie ciśnienia nerwowego. Po trzecie, pobudza organy płciowe, łagodzi impotencję i funkcjonuje jako przydatny afrodyzjak. Nie jest więc zaskakujące, że regularne spożywanie koloidalnego złota wiąże się również ze zwiększoną długością życia i stanem ogólnego odmłodzenia całego organizmu. Może być stosowany jako lek na reumatoidalne zapalenie stawów i takie schorzenia skórne jak egzema, a nawet infekcje grzybicze.

Jest to doskonały środek dzięki jego zdolności do zmniejszania stanów zapalnych i pomagania organizmowi pozbycia się toksyn, co wpływa nie tylko na stan naszej skóry, ale także na cały organizm.Mówi się również, że złoto koloidalne poprawia także nastrój i działa antydepresyjnie.