Zawieszenie w salonie klasycznego żyrandola

 

Mój wujek mieszkał sam od kilku lat, ale w miarę sobie radził. Nie dbał jednak o swoje warunki mieszkalne, bo to nie miało dla niego znaczenia. Postanowiłam na własną rękę zdziałać coś w tym temacie i urządzić wujkowi mieszkanie tak, aby miał wszystko, co było potrzebne.

Klasyczny żyrandol nabyty w atrakcyjnej cenie

żyrandole klasyczne do salonuZaskoczyłam się, że wujek w salonie nie miał żadnej lampy na suficie. Korzystał jedynie z lampki, która stała na stoliku. Przez to w salonie nie było odpowiednio jasno, co zapewne nie ułatwiało wujkowi życia. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką musiałam zrobić, to kupienie oświetlenia. Zapytałam wujka czy ma jakieś specjalne życzenie a on chciał klasyczny żyrandol. Postanowiłam więc taki kupić zgodnie z jego prośbą. Na zakupy wybrałam ten sklep, w którym dostępne były żyrandole klasyczne do salonu, bo nie miałam czasu na długie zakupy. Musiałam jeszcze znaleźć dywan i nowe meble kuchenne. W ofercie sklepu było mnóstwo takich klasycznych żyrandoli do salonu i wybrałam taki najprostszy. Żyrandol, który kupiłam dla wujka nie był wcale drogi, co mnie nawet cieszyło, bo dzięki temu zostanie mi więcej pieniędzy na resztę wyposażenia mieszkania wujka. Kiedy wróciłam do niego z tym żyrandolem, to od razu postanowiłam go zawiesić. Wszystko poszło sprawnie, gdyż mąż wcześniej pokazał mi jak wiesza się na suficie żyrandol. W salonie od razu zrobiło się o niebo jaśniej i wujek mógł spokojnie czytać gazetę wieczorem, bo wszystko był w stanie przeczytać.

Wujkowi urządziłam mieszkanie niskim kosztem, ale za miał odpowiednie warunki. Był mi wdzięczny i nawet chciał oddać pieniądze, ale się na to nie zgodziłam. Sama zdecydowałam o wprowadzeniu zmian i liczyłam się z kosztami. Zresztą wujek był mi bliski i chciałam mu pomóc.