Zapewniamy filmowanie konferencji

Praca na recepcji w hotelu jest pełna wyzwań. Oprócz zakwaterowania gości, dbamy o ich komfort w pokojach i staramy się spełniać ich różne prośby. Czasami w nocy przynosimy im posiłek albo wymeldowujemy we wczesnych godzinach porannych. Często dbamy o lekką przekąskę na drogę albo pomagamy zamówić taksówkę albo wskazujemy drogę do centrum miasta.

Zamówiłem na konferencję profesjonalne filmowanie

filmowanie konferencjiKażdy klient ma różne wymagania, a jako pracownik recepcji staramy się dbać o ich komfortowy pobyt w naszych hotelu i mieście. W ten sposób budujemy relację w gośćmi. Nasz hotel oprócz pięćdziesięciu miejsc noclegowych, organizuje również konferencje oraz imprezy okolicznościowe, takie jak wesela czy przyjęcia komunijne. Niejednokrotnie zadaniem recepcjonisty było wynajęcie osoby, która profesjonalnie zajmuje się fachem, którym jest filmowanie konferencji. W związku z tym kierownik hotelu rozpoczął współpracę w kilkoma firmami w mieście. Ma to na celu ułatwienie nam w znalezieniu takiej osoby, która będzie miała dobre referencje oraz sprawdzi się na takich konferencjach. Taki fotograf potrzebny jest głównie w czasie warsztatów pracowniczych. Filmowanie konferencji pozwala potem gromadzić dane organizatorom, w jaki sposób ich zadania wpływały na podopiecznych, które były najbardziej atrakcyjne, a które nie przynosiły żadnych zysków. W związku z tym, takie filmiki są bardzo potrzebne. Przeglądają je także właściciele firm warsztatowych, aby zyskać podgląd, na sposób ich organizacji. 

Często firmy organizujące takie konferencje czy warsztaty zapominają zatrudnić kamerzystę. Dlatego naszych atutem jest wspomaganie ich w tak podprogowych sytuacjach. Dzięki szybkiemu reagowaniu, budujemy stałe i solidne relację z przedsiębiorcami. Daje nam to przewagę na tle innych placówek hotelowych w mieście. Nasza praca przynosi spore korzyści.