Zajmując się zawodowo rekuperacją

Jeszcze kilka lat temu nie myślałem, że będę poważnym przedstawicielem firmy bo nie oczekiwałem iż będę w stanie się utrzymać ze skromnej działalności. Jednak z małej firmy zrobił się poważny biznes a to dzięki temu, że postawiłem na nowoczesne rozwiązania technologiczne, a mianowicie na usługi związane z rekuperacją.

Systemy rekuperacji dla każdego

rekuperatory poznańUkończyłem studia wyższe kierunkowe i miałem odłożoną sporą gotówkę na rozwój firmy. Rekuperacja była tematem moich zainteresowań od dawna i nie bez znaczenia pisałem o tym w mojej pracy inżynierskiej. Stwierdziłem, że będę zajmował się projektowaniem tego typu systemów wentylacyjnych w obiektach prywatnych oraz użyteczności publicznej. Na początku nie było łatwo zdobyć klienta, ponieważ na rynku była spora konkurencja szczególnie, jeśli chodzi o takie duże miasto, jak Poznań, jednakże po pewnym czasie osiągnąłem względną stabilizację finansową. Zajmowałem się również dokładnym i precyzyjnym montażem poszczególnych urządzeń. Byłem dobry w tym, co robię, więc klienci mnie bardzo chwalili. Podjąłem się wyzwania i zacząłem również wykonywać serwis wentylacyjny. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ było wielu chętnych na tego typu usługi. W następnej kolejności stwierdziłem, że warto będzie założyć sklep z urządzeniami do wentylacji, w którym dominowały filtry. Zainteresowanych było wielu i to nie tylko osoby prywatne, ale i właściciele firm. Dziś potrafię robić doskonałą wycenę oraz doradzam ludziom w jaki sposób mogą oszczędzać poprzez stosowanie najnowocześniejszych technologii.

Jestem zadowolony z tego, co robię na co dzień ponieważ sprawia mi to ogromną radość i przynosi zyski finansowe. Pragnę rozkręcić moją firmę jeszcze bardziej. Wzbogacić o coraz bardziej doskonalsze produkty i usługi. Mam nadzieję, że mi się to uda.

Więcej znajdziesz na http://www.entelis.pl