Zajęcia rehabilitacyjne nad morzem

Ośrodek rehabilitacyjny odwiedzałam regularnie, ponieważ mój stan zdrowia pozostawiał wiele do życzenia. Tylko dzięki rehabilitacji mogłam w miarę normalnie funkcjonować. Zajęcia miałam zawsze z doświadczonymi rehabilitantami, których od samego początku bardzo polubiłam. 

Poprawa zdrowia dzięki skutecznej rehabilitacji

rehabilitacja nad morzemPewnego dnia jeden z moich opiekunów zapytał czy interesowałaby mnie rehabilitacja nad morzem, ponieważ organizowany był taki wyjazd dla pacjentów. Dopytałam od razu jak miała wyglądać taka rehabilitacja, ponieważ byłam przyzwyczajona tylko do zajęć w ośrodku. Kiedy opiekun mi wszystko dokładnie wyjaśnił to zdałam sobie sprawę, że te zajęcia rehabilitacyjne nad morzem były dla mnie idealnym rozwiązaniem i od razu zapisałam się na ten wyjazd. Podróż nad morze była przyjemna, ponieważ opiekun kompleksowo zadbał o mój komfort. Na miejscu dostałam własny pokój i byłam z tego powodu bardzo zadowolona. Wcześniej o to prosiłam opiekuna, ale nie mógł mi nic obiecać. Na szczęście się udało. Zajęcia rehabilitacyjne miałam codziennie i było mnóstwo zróżnicowanych zabiegów. Zajęcia miałam z osobą, która przyjechała z zagranicy i ponoć miała jakieś niekonwencjonalne metody rehabilitacji, którym byłam poddana. Szybko zauważyłam poprawę swojego zdrowia i byłam zaskoczona. Ten wyjazd nad morze był najlepszą rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła. Mój opiekun był bardzo zadowolony z postępów jakie robiłam i wspierał mnie w czasie całego pobytu nad morzem.

Zawsze jak później pojawiała się możliwość wyjazdu na zajęcia rehabilitacyjne to brałam w tym udział. Moja córka była pod wrażeniem postępów jakie robiłam i sama namawiała mnie na takie wyjazdy. Odzyskałam wiarę w to, że w przyszłości będę w pełni samodzielna i niezależna.