Znowu zacznę sprzedawać działki rekreacyjne

Szukam pracy. Rok temu w lipcu urodziłam córkę Emilkę. Mojej firmy nie ma już na rynku. Przed ciążą pracowałam jako agent nieruchomości w małym biurze w mieście Bydgoszcz. Biuro nieruchomości nie miało sporo klientów ale lubiłam moja pracę, ekipę z która pracowałam.

Działki rekreacyjne popularne w Bydgoszczy

Trochę żałujdziałki rekreacyjne na sprzedażę, że tak potoczyły się losy ale pocieszam się że to jest dla mnie szansa na znalezienie lepszej pracy. Chciałabym więcej zarabiać. Utrzymanie dziecku sporo kosztuje więc mam jeszcze większa motywację. W okolicy mojego miejsca zamieszkania powstało nowe, bardzo luksusowe biuro nieruchomości. Biura nieruchomości maja wielu klientów. Osoby, które są zainteresowane zakupem lub sprzedażą nieruchomości często korzystają z pomocy profesjonalistów. Muszą oczywiście zapłacić prowizję ale nie muszą jeździć i załatwiać wielu formalności. Sama nie sądziłam jak zaczynałam prace w tej branży, że formalności jest aż tyle. Dobrze mieć prawo jazdy i samochód bo wiele godzin spędza się poza biurem. Auto w takich sytuacjach skraca czas i można wszystko znacznie szybciej załatwić. Biuro w okolicy ma ciekawa stronę internetową. Oferuje tanie mieszkanie u mojej miejscowości ale także poza nią. Mieszkań jest dużo. Posiadają także niedrogie działki rekreacyjne na sprzedaż w Bydgoszczy i okolicy i domy a także magazyny. Mieszkania na sprzedaż mają profesjonalne zdjęcia. Prawie wszystkie mieszkania na sprzedaż są zadbane i pokazane z dobrej strony. Zdarzają się także mieszkania do remontu ale wówczas jest pokazana wizualizacja dzięki której klient może sobie wyobrazić jak można by urządzić mieszkanie.

To jest bardzo dobre rozwiązanie i przydatne dla klienta. Postanowiłam tam złożyć swoje dokumenty. Mam nadzieję że mi się uda i dostanę pracę w biurze. Dostałam dzisiaj zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną