Wystawienie na sprzedaż markowego wózka

 

Kiedy byłam w ciąży, to mój mąż dbał o mnie jak nikt. Nawet zdecydował się na zmianę pracy, żeby zarabiać więcej pieniędzy, które mógł przeznaczyć na dziecko. Dzięki jego zaradności mogłam kupować same markowe rzeczy i byłam zadowolona dobrą jakością produktów, które były przeznaczone dla dziecka. 

Sprzedaż wózka dziecięcego za pomocą internetu

wózek greentomSama decydowałam jakie zabawki czy ubrania kupować dla swojego dziecka. Nawet zdecydowałam się na wózek greentom, który swego czasu był dość drogi, ponieważ był najlepszym modelem na rynku. Były to jednak najlepiej wydane pieniądze o czym przekonałam się bardzo szybko. Mój syn już był duży i wózek nie był mi więcej potrzebny a więcej dzieci nie planowałam mieć. Postanowiłam więc sprzedać wózek, bo był w świetnym stanie i na pewno przydałby się komuś. Najłatwiej było wystawić ten wózek na sprzedaż w internecie i tak właśnie zrobiłam. Miałam konto na stronie internetowej, na której umieszczane były ogłoszenia z całego kraju. W dziale z wózkami dziecięcymi nikt nie oferował tego modelu, który ja miałam i cieszyłam się, że mogłam sama uregulować sobie cenę. Zażądałam za wózek rozsądną cenę, ale też nie wystawiłam go zbyt tanio. Zaraz po zakończeniu dodawania ogłoszenia zadzwonił mój telefon. Kobieta, która do mnie zadzwoniła była bardzo zainteresowana tym wózkiem. Zadała mi tylko kilka pytań i zadeklarowała, że tego samego dnia zgłosi się po wózek. Już go wyjęłam z piwnicy, bo musiałam wyczyścić i zrobić zdjęcia do ogłoszenia.

Kobieta widząc wózek u mnie na miejscu stwierdziła, że prezentował się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. W jej ocenie wyglądał jak nowy i uznała, że wystawiłam go w bardzo niskiej cenie. Ja cieszyłam się, że udało mi się ten wózek tak szybko sprzedać w internecie.