Wynajem mieszkania z panelami na podczerwień

Chciałam wynająć mieszkanie, bo jestem studentką, i szukam czegoś taniego, by nie musieć dojeżdżać codziennie. Zauważyłam gdzieś ofertę dwupokojowego mieszkania za 7700 zł i byłam pewna, że to pomyłka o jedno zero, więc zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę, w celu omówienia warunków.

Panele na podczerwień podbiły cenę

panele na podczerwień

Na wejściu zaskoczyły mnie panele grzewcze na podczerwień, i pomyślałam, że ładnie się właściciele urządzili. Bo z tego co wiem, panele na podczerwień, to najmilsza rzecz w całym domu. Poza nimi były grzejniki łazienkowe dekoracyjne, które bardzo mi się spodobały, i już widziałam siebie w tej pięknej łazience, jak wyleguję się godzinami w wannie. Zaskoczyły mnie lustra podgrzewane, bo nie widziałam ich nigdy wcześniej. No ale jak kto lubi. Poza tym perskie dywany, jakieś hydromasaże i inne udogodnienia. Byłam pewna, że tu zamieszkam. Jednak, gdy przyszło do umawiania ceny, zbladłam. Okazało się, że to wcale nie była pomyłka z tymi siedmioma tysiącami. Poczułam się jak skończona idiotka, i skończyły się moje marzenia o lenistwie w wannie. Załamałam się, bo na prawdę bardzo mi się tu podobało. Jednak faktycznie na takie warunki, to cena 700zł to stanowczo za mało. Musiałam podziękować za ofertę, a państwo było wyraźnie zdegustowane tym, że zajęłam ich cenny czas. No trudno, muszę poszukać czegoś tańszego. Nie zawsze wszystko przychodzi tak od razu. Może kiedyś będzie mnie stać na coś takiego, ale w przeciągu paru najbliższych lat, to nie mam na co liczyć niestety. Musiałam znowu spędzać czas na przeszukiwaniu ofert, i tym razem już dobrze patrzyłam na ceny. Niestety, wszystkie mieszkania były bardzo drogie. Nie wiem skąd się takie ceny brały. W końcu zdecydowałam się na pokój. I tak wyniesie mnie on prawie 700zł, no ale jest bardzo blisko mojej uczelni.

Będę mieszkać u takich dziadków, którzy wynajmując chcą sobie dorobić do renty. Dla mnie super opcja, bo nie lubię hałaśliwych ludzi, i imprez, więc będę miała spokój, a i im nie będę przeszkadzała, a dodatkowo pomogę. I w ten sposób jakoś sobie poradziłam, i mam gdzie mieszkać.