Wykupienie kursu na pilota dla żony

 

Moja żona uwielbiała latać awionetką ze swoim bratem, który skończył kurs pilotażu. Wiedziałem, że to kocha i po cichu marzyła o tym, żeby móc samodzielnie taki samolot pilotować. Z każdym miesiącem to pragnienie stawało się coraz silniejsze a ja chciałem, żeby moja żona była szczęśliwa.

Znalezienie niedrogiego kursu na pilota samolotu

kurs na pilota samolotu cenaPorozmawiałem ze szwagrem na temat takiego kursu, bo zdecydowałem, że na rocznicę ślubu podaruję żonie go w prezencie. Wiem, że będzie to najlepszy prezent. Szwagier od razu mi zaznaczył, żebym przygotować sporo kasy na taki kurs na pilota samolotu cena nie była aż tak oczywista, bo szwagier kurs robił kilka lat temu i pewnie wiele mogło się zmienić. Dostałem od niego jednak namiary na ludzi, którzy takie kursy prowadzili i mogłem się nieco rozeznać w temacie. Myślałem, że kurs na pilota samolotu był nietypowym zainteresowaniem dla kobiet, ale się pomyliłem. Wiele kobiet robiło taki kurs i radziły sobie znakomicie. Znalazłem kobietę, która prowadziła takie kursy i miała dość atrakcyjną cenę. Wiedziałam, że to będzie odpowiednia osoba do uczenia mojej żony i zdecydowałem się na wykupienie u niej tego kursu. Zapłaciłem za cały komplet lekcji, bo jedne zajęcia nic by nie wniosły. Trochę na to wydałem, ale wiedziałem, że z takiego prezentu moja żona będzie wyjątkowo zadowolona. Dostałem voucher, który zapakowałem w różową kopertę i wręczyłem żonie w dniu rocznicy. Ze szczęścia aż się popłakała. Następnego dnia była na pierwszych zajęciach.

Obserwowałem jak żona realizuje swoje marzenia  jest z każdym dniem coraz szczęśliwsza. Radziła sobie znakomicie i nawet jej brat był pod ogromnym wrażeniem. Raz nawet miałem okazję polecieć z żoną. Była bardzo opanowana i skupiona. Zaimponowała mi tym bardzo.