Wybór mebli do pomieszczeń socjalnych

Podczas meblowania pomieszczeń socjalnych mamy możliwość wyboru wielu szaf oraz szafek. W zależności od tego, czy umeblowana ma być szatnia w naszej firmie, czy pomieszczenie socjalne w szkole, czy na basenie, możemy dobrać wiele ciekawych oraz pasujących wizualnie oraz ergonomicznie mebli socjalnych. Dzięki firmom ogłaszającym się w internecie mamy możliwość kompleksowego doboru mebli w sieci.

Meble do pomieszczeń socjalnych i ich rodzaje

najlepsze meble do pomieszczeń socjalnychDo najważniejszych składników szatni czy innego pomieszczenia, gdzie zostawiamy swoje ubranie, jest szafa ubraniowa wykonana z blachy. Może być ona posiadać wiele skrytek i być przeznaczona dla użytkowania jej przez jedną lub dwie osoby. Najlepsze meble do pomieszczeń socjalnych są przystosowane do obsługi i korzystania z nich wielu osób. Następnym ważnym składnikiem pomieszczenia socjalnego są szafki skrytkowe, zamykane na klucz. Dzięki nim pracownicy mogą zostawiać w nich swoje cenne rzeczy bez obaw o ich zaginięcie. Szafki takie są zazwyczaj produkowane w wersjach otwartych i zamkniętych. Mogą posiadać od 6 do nawet ponad dziesięciu skrytek o różnych wielkościach. W szatniach często spotkamy także tak zwane zespoły szatniowe, które są zbudowane z małych skrytek oraz dużej wnęki, w której możemy powiesić na przykład ubranie robocze. Są one dostosowane do użytkowania przez wiele osób i mogą być ustawiane w rzędach. Często są także wyposażone w ławki.

Częstym widokiem w pomieszczeniach socjalnych są także szafki wiszące, w których może znajdować się na przykład apteczka. Szafka wisząca może być zamykana poprzez małe drzwiczki z blachy lub mieć zamontowane przeszklone drzwi, przez które bez problemu widać zawartość apteczki czy szafki specjalistycznej. Często są stosowane także w laboratoriach.