Wesela w plenerze

W ostatnim czasie coraz wiec osób decyduje się na zorganizowanie wesela na świeżym powietrzu pod namiotem. Wbrew pozorom takie wesela ma czasami o wiele więcej zalet niż tradycyjne wesele w lokalu, a szczególnie decydują się na to osoby, które maja bardzo liczne rodziny, gdyż takie wesela o wiele bardziej się im opłacają, aniżeli rezerwacja i poszukiwania odpowiednio dużego lokalu. 

Namioty weselne coraz popularniejsze

wynajem namiotów weselnychJak można zauważyć w dzisiejszych czasach coraz częściej wraca tradycja organizowania bardzo dużych wesel na przeszło ponad sto pięćdziesiąt gości, co jak wiadomo było kiedyś normą, szczególnie na wsiach. Jednak zawsze przed tego rodzajami wesel było wyzwanie w znalezieniu odpowiednio dużej sali, która byłaby w stanie pomieścić wszystkich gości i koszty takiego wesela mocno rosły. Dlatego też wiele osób zainteresowało się możliwością organizowania wesel na świeżym powietrzu bo trzeba zadbać o wynajem namiotów weselnych na odpowiednią ilość gości i zamówić katering, który obsłuży nas w odpowiedni sposób. Dzięki temu mocno zaoszczędzamy na samej sali więc nie będzie problemu zaprosić zdecydowanie większej ilości osób, na czym tak bardzo zależy państwu młodym. Oczywiście takie wesela organizowane są tylko w okresie letnim, gdyż wtedy mamy bardzo ciepłe noce i nasi goście mogą się bawić cały czas bez potrzeby zmiany stroju weselnego z powodu chłodnych nocy. Oczywiście jest możliwość ogrzania namiotu od środka w razie gdyby mimo wszystko nastały zimne noce w lecie. 

Dzisiaj mamy rozwiązanie praktycznie na każdy problem i jeżeli jest para młoda, która chce zrobić huczne przyjęcie, ale nie ponosząc przy tym ogromnych kosztów to taki wynajem namiotów na wesele jest dla nich idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji.