Uniwersalny welur tapicerski

Od kilku lat prowadzę własną pracownię. Poddaję renowacji stare meble oraz projektuje własne. W mojej pracy najbardziej cenie sobie wysoką jakość materiałów oraz indywidualne podejście do każdego projektu. W mojej pracowni każdy projekt jest inny i nie ma dwóch takich samych mebli.

Renowacja mebli przy użyciu weluru

welur tapicerskiMoja fascynacja stolarką zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Mój dziadek miał zakład meblarski i wiele czasu spędzałam w jego pracowni. Po lekcjach biegłam do zakładu żeby móc podpatrzeć zza szyby jak dziadek pracuje nad kolejnym meblem. Bardzo lubiłam cały proces i zawsze zadziwiało mnie to jak z kilku desek można zrobić coś tak pięknego. Dziadek był prawdziwym mistrzem i zawsze miał dużo zamówień. Gdy w zakładzie robiło się mniej tłoczno sadzał mnie na wysokim stołku i tłumaczył co robi. Lubiłam gdy z dumą pokazywał mi kolejne meble które tworzył. To on kiedyś powiedział mi że zostanę stolarzem. Choć w dorosłości nie od razu otworzyłam swoją pracownię ta myśl krążyła nieustannie w mojej głowie. Po otwarciu swojej firmy przypomniałam sobie o kilku radach dziadka. Jedna z nich mówiła o tym że mam w swojej pracowni używać tylko najlepszych materiałów. To pozwoli mi zbudować markę i zyskać stałych klientów. Teraz podczas składania zamówień wiem który dostawca ma najlepszy welur tapicerski, który jest bazowym materiałem moich mebli. Welur można zamówić w kliku formach drukowany, pikowany i gładki. Welur sprawdza się do renowacji starych mebli ale również jako materiał dekoracyjny z którego można szyć poduszki. Doskonale pasuje również jako materiał używany do obijania zagłówków. Welur sprawdza się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach i jest jednym z moich lubionych materiałów z którym lubię pracować.

Wysoka jakość materiałów jest kluczem do sukcesu w mojej branży, uniwersalność pewnych tkanin pozwala na szerokie ich zastosowanie nie tylko przy obijaniu mebli, ale również podczas dekoracji danego wnętrza. Klienci często wracają po dodatki z weluru z wybranego przez siebie koloru.