Torby dla ekologicznej siostry.

Moja siostra ostatnio przeszła ogromną przemianę w swoim życiu. Zaczęła zdrowo się odżywiać, prowadziła zdrowy styl życia i ogólnie wszystko musiało być 'fit’ i zdrowe. Obawiałam się, że nie będę wiedziała, co kupić jej na urodziny, ponieważ wszystko mogłaby odrzucić, mówiąc, że nie jest to ekologiczne.

Torby ekologiczne na prezent?

Torby ekologiczneRóżne tworzywa itp odpadały. Ubrania tak samo, bo kobiecie ciężko cokolwiek dobrać, a nosiła tylko naturalną wełnę i prawdziwą bawełnę 100%. Dlatego krążyłam po sklepach z nadzieją, że może coś mnie natchnie, i uda mi się coś dla niej jednak wybrać. W moje oczy wpadły torby reklamowe z nadrukiem, ponieważ była na nich umieszczona informacja, że są w całości wykonane z materiałów ekologicznych. Takie na pewno by się jej przydały, na zakupy, czy do miasta. Wyglądały elegancko, i w sumie dużo osób teraz chodzi w podobnych, więc postanowiłam jej takie kupić. Oczywiście kilka, bo torby papierowe to zawsze się przydadzą. Będzie miała teraz kilka w różnych wielkościach, bo nigdy nie wiadomo, czy woli mniejsze, czy większe torby papierowe, bo różnie to bywa. Jej to się zawsze wszystko szybko zmienia jak w kalejdoskopie. Pochodziłam jeszcze po sklepach, bo Śląsk ma tyle pięknych miejsc do zakupów, że aż przyjemność kupować. Stwierdziłam, że torby reklamowe jej wystarczą na prezent, bo nie miałam też nie wiadomo jakich funduszy, no ale oprócz tego zauważyłam jeszcze sklep ze zdrową żywnością, i kupiłam jej kilka owsianych ciasteczek, i jakiś zdrowy chleb. Będzie miała ekologię w pakiecie, wraz ze swoimi torbami.

Może jej zasmakują ciasteczka i będzie je sobie kupować i nosić codziennie w torbie ode mnie. Te torby reklamowe będą sławne. Będę się dobrze kojarzyć jako siostra, ha ha. Wspieram jej różne pomysły, nawet te szalone, i na tym właśnie rodzina powinna polegać. Niech tam sobie zdrowo żyje jak chce.

Więcej o torbach ekologicznych można znaleźć na: http://torbydlafirm.pl