Terrex swift jako pomysł na prezent

Mój brat zawsze robi wielkie plany odnośnie tego, co on będzie robił, ale w większości przypadków nic z tego nie wychodzi. Ma po prostu słomiany zapał. Kiedy miał różne dziwne plany to przechodziłam z tym do porządku dziennego. Jednak kiedy powiedział, że chce zapisać się na siłownię to od razu chciałam go w tym wspierać.

Adidas Terrex dobre na siłownię

terrex swiftMaciej miał trochę nadprogramowych kilogramów, a odrobina ruchu na pewno mu się przyda. Zbiżały się jego urodziny, więc miałam idealną okazję, żeby kupić mu jakiś fajny prezent związany z aktywnością fizyczną. Wiedziałam, że ma wygodne dresy, dużo koszulek, nawet ciepłą bluzę do biegania w chłodniejsze dni. Rozważałam zakup torby sportowej, ale potem uznałam, że lepsze będą dobrej jakości buty sportowe. Znałam rozmiar buta Macieja i jego gust, więc nie miałam problemu z wyborem. Postawiłam na buty marki adidas z linii terrex swift. Są one solidne i trwałe, na pewno nadadzą się zarówno na siłownię, jak i do biegania na świeżym powietrzu. Zamówiłam je przez internet, ponieważ tak wyszło taniej, musiałam tylko przechwycić paczkę od kuriera, żeby Maciej się nie domyslił, że zamówiłam coś dla niego na prezent. Na szczęście jak kurier się pojawił to jego nie było w domu, mogłam spokojnie rozpakować paczkę, sprawdzić czy zamówienie się zgadza i włożyć karton z butami do ładnej torebeczki. Trochę się denerwowałam czy Maciejowi spodoba się mój prezent, ale on powiedział, że sam chciał kupić jakieś dobre buty sportowe, bo w trampkach mu się niewygodnie ćwiczy.

Bardzo się ucieszyłam, że udało mi się trafić z prezentem i że Maciej faktycznie się za siebie wziął i zaczął ćwiczyć. Teraz razem możemy chodzić na siłownię i poprawiać swoją kondycję. Mam nadzieję, że jego zapał się utrzyma na dłużej.