Termiczne etykiety sklepowe na rolce

Szłam w stronę małego sklepiku osiedlowego na rogu skrzyżowania. Wieczorem mieli przyjechać nasi znajomi z Gdyni, dlatego chciałam zaopatrzyć się w kilka biletów miejskich, żebyśmy mogli później pojechać na starówkę. W środku powitała mnie dobrze znajoma twarz ekspedientki, którą widziałam prawie codziennie. Kobieta siedziała za ladą i naklejała kolorowe nalepki na napojach.

Kolorowe etykiety termiczne

etykiety termiczne na rolceMoja znajoma ze sklepu osiedlowego postanowiła wydrukować ceny poszczególnych produktów za pomocą specjalnej drukarki. Twierdziła, że dzięki temu koszty będą bardziej przejrzyste dla klientów. Kiedy ruch się zwalniał, siadała za ladą i naklejała kolejne nalepki. Powiedziała, że zamówiła dedykowane do tego etykiety termiczne na rolce z Internetu. Dotknęłam jednej z etykiet. Była kolorowa, czytelna i dobrze przyklejona do butelki z wodą. Rzeczywiście, dzięki odpowiedniemu oznakowaniu sklep stał się bardziej przejrzysty. Naklejone ceny, które znikały z rolki, by pojawić się na produkcie dodawały charakteru temu miejscu. Kobieta kontynuowała swoją historię: zamówiła etykiety termiczne ze źródła, które poleciła jej koleżanka z siłowni. Mówiła, że też prowadzi niewielki sklep i te etykiety wielokrotnie sprawdziły się w jej pracy, a grunt to dobra organizacja. Musiałam przyznać, że wszystko wyglądało bardziej profesjonalnie, a nalepki były naprawdę ładne.

Po powrocie do mieszkania, z biletami miejskimi w dłoni, sama zaczęłam się zastanawiać nad zastosowaniem takich etykiet termicznych w domu. W estetyczny, prosty sposób oznakowałyby one słoiki z mąką i cukrem. Podobało mi się, że właścicielka sklepu wykorzystała etykiety, aby ułatwić życie innym ludziom, ale i sobie samej. Ponadto dzięki odpowiedniemu projektowi wyglądały naprawdę elegancko.