Tanie o-ringi ze sklepu internetowego

Z  racji tego, że spotykam się aktualnie z chłopakiem, który bardzo interesuje się majsterkowaniem, postanowiłam zakupić dla niego jakieś akcesoria, które ściśle byłyby powiązane z jego pasją. Z racji tego, że nie dysponuję jednak zbyt rozległą wiedzą na temat metalowych części, postanowiłam poprosić o pomoc kolegę mojego partnera, który prowadzi sklep internetowy z typu częściami. 

Jak można wykorzystać o-ringi?

oringi sklepKolega mojego chłopaka zasugerował mi, że świetnym prezentem na prezent byłby gotowy, przemyślanie skomponowany zestaw części, który składałby się z kilkudziesięciu, a może i nawet kilkuset części. Błażej (tak właśnie ma na imię kolega mojego chłopaka), zasugerował mi, że Mikołaj (te imię nosi natomiast mój chłopak), z pewnością ucieszyłby się z owalnych uszczelek o różnych kształtach. Postanowiłam więc zakupić metalowe oringi sklep Błażeja był świetnie wyposażony, mogłam więc wybierać spośród wielu gotowych zestawów, w skład których wchodziło również plastikowe opakowanie z funkcjonalną rączką, która umożliwiała przenoszenie kompletu o-ringów. Przyznam, że choć nigdy wcześniej nie miałam styczności z o-ringami, to jednak części te bardzo mnie zaintrygowały. Cienkie okręgi o rożnych wielkościach były bowiem niezwykle odporne na uszkodzenia. Najmniejsze o-ringi mogłam natomiast bez problemu wsunąć na palce. Za zestaw składający się z kilkuset elementów wykonanych w całości z materiałów najwyższej jakości, zapłaciłam niespełna 80 zł. 

Mikołaj bardzo ucieszył się z zakupionego przeze mnie prezentu. Chłopak nie miał pojęcia o tym, że pomysł ten konsultowałam wcześniej z jego najlepszym przyjacielem. Niespodzianka ta sprawiła, że bardzo zyskałam w oczach mojego partnera. Fakt, iż wiem już do czego służą te wąskie, owalne uszczelki bardzo mu zaimponował.