Szybka do kasku i motor kolegi

Kolega kupił sobie ostatnio motor. Marzył o nim od kiedy pamiętam. Jednak taka wymarzona maszyna sporo kosztowała. Trzeba było się liczyć z tym, że żeby jeździć na takim super motorze trzeba było mieć także różne gadżety motocyklowe. I tak trzeba było wydać sporo na dobry kask.

Szybka do kasku musi mieć dobre filtry

szybka do kaskuPrzecież to on był jakby gwarantem bezpieczeństwa i na takim kasku nie można było oszczędzać. Trzeba było aby profesjonalna szybka do kasku miała odpowiednie filtry. Także wizjer do kasku powinien być najwyższej jakości. Trzeba było też kupić plecaki motocyklowe, które są specjalnie dopasowane do kierującego. Kolega przed kupnem motoru miał stelaże motocyklowe, które stały w piwnicy. Kolega pracował bardzo ciężko na budowie przez całe wakacje by uzbierać tylko odpowiednią kwotę. Rodzice kolegi nie byli zachwyceni gdy dowiedzieli się na co syn chce przeznaczyć zarobione pieniądze. Próbowali przekonać go by przynajmniej kupił samochód. Zawsze jest to jednak bezpieczniejszy sposób podróży niż jazda motorem. Jednak on chciał motor i nie wyobrażał kupić sobie czegoś innego. Nie docierały do niego żadne argumenty ani jego rodziców ani zmartwionej dziewczyny. W końcu pewnego dnia wrócił do domu z motorem. Rzeczywiście był to niezwykle piękny motor. Nie wyglądał jak takie zwykłe plastikowe ścigacze wyglądał naprawdę porządnie.

Przewiózł nim tatę, który ku swojemu zaskoczeniu był zafascynowany motorem. Mama nie dała się namówić na przejażdżkę. Cały czas uważała, że może spotkać go tylko jakieś nieszczęście i namawiała by sprzedał maszynę.