Świece zapachowe to świetny pomysł na własny biznes

Pomysł na własny biznes zawsze jest ryzykowny i wymaga zbadania zapotrzebowania lokalnego rynku. Postanowiłam postawić na świece zapachowe i woski zapachowe, które w dużej aglomeracji powinny znaleźć wielu nabywców.

Świece Yankee Candle i Woodwick najbardziej popularne

świece yankee candleZrobiłam rozpoznanie wśród wiodących producentów i postawiłam, na jakość, świetne świece yankee candle oraz świeczki woodwick należą do produktów znanych na całym świecie mają renomę nie tylko ze względu na intensywność zapachów, ale także ze względu na ładne przyciągające klientów opakowania. Ponadto postanowiłam wprowadzić do swojej oferty woski Kringle Candle, które produkowane w mniejszych opakowaniach są dla wielu osób dobrym rozwiązaniem. Wykonałam dobry ruch stawiając na wysoką, jakość, ponieważ piękne szklane opakowania z delikatnym wzorem są sentencją szyku i klasy, czas palenia zależny jest od wielkości opakowania, maksymalna długość to 175 godzin, natomiast dekoracyjne malowane pucharki w dużej palecie kolorystycznej będą doskonałą dekoracją każdego mieszkania, czas palenia wynosi do 60 godzin. Woski zapachowe palą się krócej, bo do 8 godzin, ale można ich zapachy dowolnie komponować, każdy klient będzie mógł wykazać się własną inwencją. Aromaterapia należy do znanych i praktykowanych działań na całym świecie, ludzie korzystają z dobrodziejstw tego alternatywnego sposobu oddziaływania na nastrój i emocje. Zarówno świece zapachowe jak i woski zapachowe nadają się do tego typu zabiegów, które można wykonać w domu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dostosowanie odpowiedniego zapachu do potrzeby chwili przyniesie relaks, jakiego potrzebuje nasz organizm. Przenikliwy aromat jaśminu, storczyków i drzewa sandałowego ukoi nasze zmysły i wyciszy niedobre emocje.

 

Również rozchodzący się zapach brzoskwini, żółtego melona i imbiru odświeży nasz umysł i pozwoli wrócić do równowagi emocjonalnej. Woski Kringle Candle dające armat świeżo upieczonego ciasta jabłkowego z dodatkiem cynamonu i wanilii, wypełni pomieszczenie ciepłem i wspomnieniem cudownych wakacji u dziadków.