Skuteczna mezoterapia skóry głowy

W ostatnim czasie zauważyłam, że moje włosy strasznie wypadają. Początkowo nie zwracałam na to większej uwagi, ale z czasem stały się tak cienkie, że moja kitka wyglądała jak niewiele grubszy ogon szczura. Uznałam, ze jest to czas, aby zastosować jakąś kurację. Początkowo suplementowałam witaminy, a także stosowałam produkty drogeryjne, które miały zahamować wypadanie.

Mezoterapia pomoże zmniejszyć wypadanie włosów!

Mezoterapia skóry głowy KrakówSzybko jednak zauważyłam, że nie daje to spektakularnych efektów, których oczekiwałam. Postanowiłam więc poszukać bardziej profesjonalnej metody, która pozwoliłaby mi zahamować ten proces. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem może być wykonanie zabiegu mezoterapii. Dowiedziałam się, że jeśli chodzi o zabieg, jakim jest mezoterapia skóry głowy Kraków jest miastem, na którego terenie znajdują się polecane gabinety kosmetyczne. W wyszukiwarce internetowej znalazłam stronę, dzięki której mogłam zapoznać się z cennikiem usług. Obawiałam się, ze taki zabieg będzie naprawdę kosztowny. Na szczęście nic bardziej mylnego! Umówiłam się na wizytę, której termin miałam naprawdę szybko. Zabieg przeprowadzany był za pomocą profesjonalnego sprzętu. Początkowo moja skóra głowy została delikatnie nakłuwana, a następnie wprowadzane były substancje stymulujące wzrost, a także hamujące wypadanie włosów. Nie odczuwałam żadnego bólu, z czego byłam naprawdę zadowolona. Następnie wykonano mi masaż skóry głowy, którego celem było równomierne rozprowadzenie wstrzykniętych substancji.

Zabieg ten rzeczywiście zahamował wypadanie. Po miesiącu zauważyłam nawet odrastanie nowych włosów! Stwierdziłam, że jest to doskonała metoda, która pozwoli mi na zadbanie o swoje włosy. Szybko więc zdecydowałam się na kolejną wizytę. Aktualnie zabiegi przeprowadzam regularnie, co kilka miesięcy. Ich efekt jest niesamowity!