Siostra pojedzie motorem na ślub w kasku i specjalnych butach

Moja siostra oszalała. Postanowiła na swój ślub jechać z narzeczonym na motorze. Jestem w szoku bo nie sądziłam, że taki pomysł wpadnie jej do głowy. Siostra poznała Michała na zabawie sylwestrowej. Maciek na pierwszą randkę zabrał ja na przejażdżkę motocyklem do Ciechocinka.

Kask nolan idealnie pasuje

kask motocyklowySiostra dostała od niego kask na motor nolan, który idealnie pasował na jej głowę. Maciek zapewnił, że nolan n40 to najlepszy kask, który jest dostępny na rynku. Siostrze było bardzo wygodnie w nim. To była jej pierwsza przejażdżką. Maciek wypożyczył dla niej także kombinezon na motor dwuczęściowy. Siostra musiała zmienić także buty. Zostawiła swoje szpileczki i ubrała buty motocyklowe alpinestars. Maćka kolega prowadzi sklep z akcesoriami na motor i można od niego wypożyczać także kombinezony i buty. Gosia była w szoku bo na zabawie sylwestrowej Maciek nie wspominał o swojej pasji. Maciek miał założony na głowie kask motocyklowy schubert c3 pro i jak podjechał i zaparkował koło niej motorem to go nie poznała. Tak więc od trzech lat kiedy są razem siostra polubiła jego pasję, która od początku znajomości jej towarzyszy na każdym kroku. Postanowiła, że ślub nie jest przeszkodą. Maciek był uradowany, że siostra zaproponowała takie rozwiązanie. Oczywiście muszę mieć kaski i buty. Kombinezony nie będą potrzebne bo kościół, w którym będą brali ślub znajduje się bardzo blisko ich mieszkania. Kask na motor nolan siostra ma już swój i nie musi korzystać z wypożyczalni. Postanowiła sobie, że jak dojedzie do kościoła to buty motocyklowe alpinestars zdejmie i wówczas wskoczy w różowe szpilki, które sobie na ślub kupiła.

Rodzicom bardzo spodobał się jej pomysł. Ja jako świadkowa także mam do kościoła podjechać motorem razem ze świadkiem, który mnie na motorze zawiezie.

Więcej na http://www.msmoto.pl