Rośnie zainteresowanie torebkami ze sznurków
  • Post author:
  • Post category:Moda

Szydełkowanie zawsze kojarzyło się z moją babcią. Mimo tego, że uwielbiam wszelkiego rodzaju prace manualne, to uważałam cały czas, że jestem za młoda na to, żeby nauczyć się szydełkowania. Dopiero niedawno odkryłam jakie jest to wspaniałe zajęcie. Dowiedziałam się też, że szydełkowanie jest teraz mocno na topie wśród osób w praktycznie każdym wieku.

Torebki robione na szydełku

torebka ze sznurkaPamiętam, że kiedy byłam mała, moja babcia robiła dla mnie czapki, szaliki oraz sweterki na szydełku. To ona zaraziła mnie miłością do rękodzieła. Moją pasją są różnego rodzaju robótki ręczne, jednak bardzo długo opierałam się przed sięgnięciem po szydełko. Byłam wręcz przekonana, że to zajęcie dla młodych. Dopiero niedawno dowiedziałam się, że szydełkowanie jest w dzisiejszych czasach bardzo modne. Spróbowałam więc swoich sił i bardzo mi się spodobało. Ostatnio spod moich rąk wyszła bardzo atrakcyjna torebka ze sznurka, którą będę mogła zabierać na przykład na zakupy. Taka torebka na szydełku jest bardzo prosta w wykonaniu a wygląda naprawdę fajnie. Jak tylko dojdę do większej wprawy w posługiwaniu się szydełkiem, na pewno spróbuje swoich sił w wykonywaniu takich torebek na indywidualne zamówienia. Okazuje się, bowiem, że od jakiegoś czasu jest ogromne zainteresowanie ręcznie robionymi torbami na sznurków. Przyjmują one bardzo atrakcyjne kolory i wzory. Są też przy tym bardzo wytrzymale. Z takich toreb korzystają przede wszystkim osoby młode.

Od jakiegoś czasu wykonuje różne rzeczy na szydełku. Przekonałam się do szydełkowania jak tylko dowiedziałam się, że jest to bardzo modne zajęcie. Ostatnio spodobało mi się wykonywanie własnoręcznie torebek ze sznurków. Mają one bardzo atrakcyjny wygląd i są do tego bardzo funkcjonalne. Z roku na rok rośnie zainteresowanie tego typu torebkami .