Rezerwuję nocleg w centrum Władysławowa

Moja szefowa często wyjeżdża na różne konferencje i spotkania. Od początku rezerwuję dla niej hotele i znam chyba wszystkie miejsca. W tym roku zdecydowała się w końcu na urlop i poprosiła mnie, żebym znalazła dla niej jakieś fajne miejsce nad morzem.

W centrum Władysławowa łatwo zarezerwowałam nocleg

noclegi w centrum WładysławowaOd razu pomyślałam o Władysławowie, gdzie jeżdżę co roku. Można tam znaleźć bardzo atrakcyjne noclegi w centrum Władysławowa za niewielkie pieniądze. Szefowa ma dużo pieniędzy, ale mimo to jest oszczędną osobą. Wiem, że będzie z takiej propozycji zadowolona. Od razu zadzwoniłam do swojego sprawdzonego pensjonatu i zapytałam o wolny termin. Na szczęście dostępne były noclegi w centrum Władysławowa i zarezerwowałam szefowej bardzo komfortowy pokój dla dwóch osób. Będzie miała dostęp do własnej łazienki a na tym jej przede wszystkim zależało. Zaznaczyła, że jadać będzie tylko na mieście i jakieś lodówki czy aneksy kuchenne ją nie interesują. Tak na prawdę to są liczne noclegi w centrum Władysławowa do wynajęcia, ale wolałam skorzystać z oferty ośrodka, do którego co roku się wybieram. Szefowa mi ufa i wie, że zawsze znajdę dla niej jakieś wyjątkowe miejsce. To będzie jej pierwsza wizyta nad morzem. Powiedziała, że jeździła tam w celach służbowych, ale spotykała się tylko w restauracjach i nawet nie miała okazji zwiedzić żadnych miejsc. Teraz będzie miała okazję, ponieważ Władysławowo jest piękne. Poszłam do niej i poinformowałam ją, że znalazłam dla niej idealny nocleg w samym centrum.

Szefowa wróciła w urlopu wypoczęta i zadowolona. W ośrodku bardzo jej się podobało i podziękowała mi, że właśnie tam znalazłam jej nocleg. Postanowiła, że w przyszłym roku również wybierze się na urlop. Wypoczęła i nabrała jeszcze więcej siły.

Close Menu