Rejestratory i dyski hitem sprzedaży

Powszechnie stosowane kamery w ramach telewizji przemysłowej zapewniają zwiększony poziom bezpieczeństwa. Coraz dokładniejszy i lepszej jakości obraz wymusza na użytkownikach systemów telewizji przemysłowej dostosowanie swojego zaplecza technicznego do panujących standardów. W chwili obecnej największe postępy dokonują się na polu szczegółowości i rozdzielczości nagrywanych filmów.

Przez rozwój rynku potrzebne więcej dysków

dyski do rejestratorówNagrania te zajmują z kolei więcej miejsca przez co wymagana jest większa ilość wolnego miejsca dostępnego na dyskach, na których gromadzone są dane. W związku z czym rośnie zapotrzebowanie na tego typu podzespoły elektroniczne. Jako osoba, która interesuje się najnowszymi technologiami przewidziałem rozwój rynku. Dzięki temu kilka lat wcześniej założyłem firmę, która zaopatruje inne firmy w sprzęt do zapewniania bezpieczeństwa. W chwili obecnej sprzedajemy bardzo szeroki asortyment. Bardzo dobrze sprzedają się klasyczne czujniki włamań jak i nowoczesne systemy alarmowe. Jednakże niekwestionowanym hitem sprzedaży są dyski do rejestratorów. Wynika to z dużego zapotrzebowania na urządzenia magazynujące coraz większe ilości danych. Przemysł rozwija się w kierunku analizy najróżniejszych danych. Coraz częściej poszukiwanymi specjalistami są osoby, które znają się na analizie danych big data. Wchodząc na rynek stosunkowo szybko przed największym boomem spowodowanym rozwojem technologii udało mi się przyciągnąć do siebie wiele firm, z którymi współpracuję do dzisiaj.

Stała rzesza klientów oraz rynek, który rozwija się w zawrotnym tempie sprawiły, że firma którą prowadzę ma w tej chwili zasięg ogólnokrajowy. Zaczynałem jako jednoosobowa działalność gospodarcza a w tej chwili zatrudniam przeszło sto osób w całym kraju. Najwięcej osób liczy dział sprzedaży dysków do rejestratorów, który co roku podwaja sprzedaż tych urządzeń.