Przyszły architekt i praca na zaliczenie

Nazywam się Włodzimierz i mieszkam w Gdańsku. Jestem studentem ostatniego roku architektury i pozostało mi napisanie pracy na zaliczenie. W przyszłości będę pracował jako architekt wnętrz.

Architekt powinien mieć zmysł artystyczny

architektDlatego postanowiłem napisać na czym polega to zajęcie oraz przestawić projektowanie wnętrz, które samodzielnie stworzyłem. Każdy architekt powinien mieć zmysł artystyczny, ponieważ aranżacja wnętrz wymaga kreatywnego oraz twórczego podejścia. Pisanie pracy zacząłem od przedstawienia pojęcia architekt oraz wskazałem kilku sławnych w naszym kraju przedstawicielu tego zajęcia. Napisałem także, jakie programy graficzne oraz narzędzia taki architekt wnętrz powinien posiadać, aby mógł w pełni wykonywać swoje obowiązki. Moja aranżacja wnętrz, którą przestawiłem dotyczyła nowego punku w Gdańsku, którym miała być biblioteka miejska. Zaprojektowałem cały budynek wraz z pomieszczeniami oraz dostosowałem projektu do okolicy. Moja aranżacja wnętrz zajęła mi dużo czasu, ale projekt w mojej ocenie był naprawdę doskonały, dlatego liczę na wysoką ocenę. Kto wie, może mój projekt zostanie wykorzystany w przyszłości? Pracę pisałem kilka miesięcy, ponieważ samo zaprojektowanie budynku zajęło mi najwięcej czasu. Na koniec zostawiłem sobie resztę, czyli podsumowanie i zakończenie. W posumowaniu napisałem, dlaczego architekt to ważny zawód oraz co daje nam aranżacja wnętrz, która jest ważna i to dzięki niej nasze miasto wygląda pięknie a budynki wyglądają dokładnie tak, jak zostały zaprojektowane kilkadziesiąt czy kilkaset lat wcześniej.

Kiedy już skończyłem pisać pracę czułem, że dobrze wybrałem kierunek studiów. Wiedziałem, że sprawdzę się jako architekt i będę odnosił sukcesy. Jestem ambitny i mam ogromną wyobraźnię, która jest przydatna w tym zawodzie. Obecnie planuję zaaplikować do biura projektowego, które ma stronę http://ip-design.pl.