W tym roku będę pisała maturę. Mama doradza żebym pisała z biologi bo sobie wymarzyła żebym została lekarzem a do tego potrzebna jest mi rozszerzona biologia, fizyka i chemia. Ja niestety mam inne plany na mają przyszłość.

Uwielbiałam od zawsze projektować wnętrza

projektowanie wnętrz Chciałabym bardzo zostać projektantem wnętrz. Znalazłam w miejscowości Wrocław kierunek studiów dzięki któremu mogłabym spełniać moje marzenia. Nowatorskie projektowanie wnętrz we Wrocławiu zawsze było dla mnie ważne. Od małego lubiłam przestawiać rzeczy w pokoju. Najczęściej zabierałam się za to jak rodziców jeszcze w domu nie było. Aranżacja wnętrz musiała być przeze rozpoczęta jak rodziców nie było bo pewnie nie zgadzaliby się na kolejną zmianę. Jak przychodzili do domu a byłam już w połowie zadania to musiał tata mi kolejny raz pomagać. Architekt wnętrz to dobrze płatny zawód. Może nie tak jak lekarz ale uważam, że jeśli ktoś ma wiedzę i potrafi projektować to poradzi sobie na rynku pracy. Każdy fachowiec, który jest dobry w swojej branży jest polecany nowym klientom. Polecenie to najlepsza reklama. Projektant wnętrz musi być otwarty na pomysły projektant wnętrz powinien czerpać wiedzę z literatury, czasopism a także programów specjalnie dopasowanych do temu. Architektura wnętrz to kierunek, który jest bardzo oblegany. Muszę porozmawiać z rodzicami o moim wyborze. Wiem, ze to będzie ciężki temat. Mam nadzieję, ze rodzice mnie zrozumieją i poprą mój wybór. Zaczęłam najpierw rozmowę z tatą bo wrócił pierwszy do domu. Powiedziałam, ze projektowanie wnętrz to moja pasja i chciałaby studiować w tym kierunku.

Tata się domyślał i powiedział, ze pomoże mi przekonać mamę. Jestem mu za to wdzięczna. Dla mamy architektura wnętrz to zawód bez wielkiej przyszłości. Ale stwierdziła, że skoro to lubię i chcę się tym zająć to mam próbować.