Prozdrowotny susz CBD

Medyczna marihuana jest sprzedawana także jako susz konopny, toteż te nazwy będą pojawiały się zamiennie. Jest to najtańszy, a zarazem jeden ze zdecydowanie najbardziej skutecznych produktów konopnych, jakie są dostępne legalnie.

Świeży susz marihuany CBD

susz cbdZakup marihuany z kannabidiolem (CBD) jest legalny, ponieważ zawiera ona jedynie mikroskopijne ilości psychoaktywnego tetrahydrokannabinolu (THC). A zauważyć trzeba, że to własnie ta substancja aktywna konopi powoduje odurzenie oraz uzależnia z siłą równie mocną, jak nikotyna. W medycznych odmianach konopi znajdziemy do 0,002% THC, natomiast w odmianach nielegalnych jest jej od kilku do kilkudziesięciu procent. To kolosalna różnica i dobitnie pokazuje, że taka ilość tej substancji czynnej, nie spowoduje iż będziemy na haju ani tym bardziej nie istnieje możliwość uzależnienia się od niej. Susz CBD ma taką sama postać, jak jego nielegalny odpowiednik, czyli jest sprzedawany w formie kwiatostanów. Wygląd i zapach są również identyczne, toteż nawet doświadczeni palacze marihuany mają problem z rozróżnieniem legalnego i nielegalnego „zioła”. Gdzie kupić susz konopny? Najlepiej w jednym ze sklepów internetowych, albowiem tam jest najtaniej. Jednak na uwagę zasługuje też fakt, że w dobrych sklepach online mamy dostęp do ponad stu odmian medycznych konopi, podczas gdy sklepy stacjonarne ograniczają się do kilku lub kilkunastu. Koszt suszu marihuany jest zróżnicowany i w głównej mierze zależy od stężenia procentowego kannabidiolu.

Susz konopny jest najczęściej palony, ale równie dobrze można zeń zaparzyć esencjonalny napój. Nie jest to popularne, ale za to, bardzo efektywne działanie, albowiem wtedy, jego działanie jest dłuższe. Dlatego też w sklepach konopnych są dostępne także akcesoria do sporządzania naparów.