Prowadzenie ślubu i wesela z obcokrajowcem

Organizacja ślubu oraz wesela jest już sama w sobie dość skomplikowana oraz czasochłonna. Natomiast gdy w grę wchodzi ślub z obcokrajowcem, dochodzi jeszcze konieczność wynajęcia odpowiedniego konferansjera.

Organizacja wesela międzynarodowego

udane wesele międzynarodoweKonferansjer jest niezbędny w takich wypadkach i nie chodzi tylko o znajomość języków obcych. Konferansjer powinien nie tylko swobodnie rozmawiać z gośćmi na przykład w języku angielskim, ale i przybliżać im nasze tradycje oraz obyczaje, zwłaszcza te weselne, żeby udane wesele międzynarodowe było warte dobrych wspomnień. W jego organizacji przede wszystkim najważniejsza jest dwujęzyczność, zazwyczaj okazuje się, że wystarcza język angielski. Warto zadbać o rezerwację sali z obsługą posługującą się językiem obcym, jak również o dokładny plan sali i winietki z nazwiskami. Goście z pewnością docenią także dwujęzyczne menu. Dobrym pomysłem jest zamówienie nie tylko regionalnych, polskich potraw oraz trunków, ale i zapewnienie kuchni narodowej – hiszpańskiej, angielskiej czy francuskiej. Oprawa muzyczna ze sporym repertuarem zagranicznych utworów oraz z dj’em mówiącym w języku angielskim jest koniecznością, jeżeli chcemy włączyć wszystkich gości do wspólnej zabawy weselnej. Należy też zadbać o wcześniejsze dostarczenie gościom konkretnych wskazówek związanych z dojazdem do hotelu, w którym czekają zarezerwowane pokoje, kościoła oraz na salę weselną. Jeżeli zadbamy o wszystko z wyprzedzeniem, z pewnością każdy gość poczuje się naprawdę mile widziany oraz zadowolony z dobrej obsługi.

Wesele z gośćmi międzynarodowymi wcale nie musi być trudne do zorganizowania. Jeżeli jednak przekracza to nasze możliwości organizacyjne, zawsze można to zlecić specjalnej firmie, która zadba o wszystkich naszych gości.