Profesjonalny manicure hybrydowy

Dłonie są wizytówką każdej kobiety i nie można ich ukryć, szczególnie jeżeli mamy pracę wymagającą kontaktu z ludźmi. Odpowiednio wypielęgnowana płytka paznokcia, wycięte skórki i starannie nałożony lakier, wyglądają obłędnie.

Technika wykonania manicure hybrydowego

manicure hybrydowy PoznańCzęść kobiet samodzielnie wykonuje manicure i pedicure w domu, gdyż potrafią odpowiednio zadbać o swoje dłonie i stopy. Jednak wymaga to od nich nieco wprawy i czasu jaki musimy na to poświęcić. Zabiegane i zapracowane kobiety korzystają z usług salonów kosmetycznych, które w profesjonalny sposób szybko zadbają o ich całe ciało. Jeżeli interesuje nas dobry manicure hybrydowy Poznań będzie miastem, w którym znajdziemy salony świadczące takie usługi na najwyższym poziomie. Wykonanie manicure hybrydowego zaczyna się od przygotowania płytki paznokcia, wymoczenia dłoni z ciepłej wodzie z mydłem, a następnie starannego wycięcia skórek. Kolejnym krokiem jest wypiłowanie paznokcia w odpowiednim kształcie i można przystąpić do nakładania lakieru. Nie jest to zwykły lakier, gdyż nie usuniemy go zmywaczem, ponieważ się utrwalany światłem ultrafioletowym i można go jedynie spiłować z powierzchni paznokcia. Manicure hybrydowy jest gotowy po włożeniu dłoni pod specjalną lampę, bo po paru sekundach, lakier jest twardy. W Poznaniu wykonamy klasyczny manicure francuski hybrydowymi lakierami ale także w różnych innych kolorach i wzorach, gdyż lakier nadaje się też do dekoracji paznokci. Jego wykonanie nie zajmuje więcej czasu niż klasyczny manicure.

Cennik usług w Poznaniu jest bardzo zbliżony i w większości salonów taką usługę wykonany w cenie około sześćdziesięciu złotych. Z takim lakierem na paznokciach możemy bez problemu myć naczynia i sprzątać, nie obawiając się o jakość hybrydy.