Praktyczne produkty Annie Sloan

Aby własnoręcznie odświeżyć wygląd naszych mebli powinniśmy skorzystać z profesjonalnych produktów Annie Sloan. Głównie mowa o farbie kredowej oraz wosku, z których pomocą w niedługim odcinku czasu będziemy mogli łatwo zmienić wygląd naszych mebli. Warto przekonać się jak prosta jest praca z takim asortymentem.

Łatwe odmalowanie i woskowanie mebli

wosk annie sloanJeśli zastanawiamy się czy lepszą opcją jest zakup nowych mebli, czy ich własnoręczne odmalowanie przede wszystkim powinniśmy spytać siebie jak meble się prezentują i czy są nowe, czy nie. Jeśli meble są nowe albo chociaż wyglądają na niezbyt używane to nie warto kupować nowych. Wystarczą produkty takie jak farby kredowe oraz wosk Annie Sloan, które są nieziemskiej jakości i pomagają uzyskać nam najlepsze efekty kolorystyczne w bardzo krótkim czasie oraz przy niewielkich nakładach finansowych. Aby odpowiedni odmalować mebel z tymi produktami wpierw musimy go wytrzeć środkiem o delikatnych składnikach chemicznych. Potem wystarczą dwie warstwy farby. Pamiętajmy, iż każda warstwa musi wyschnąć osobno! Kiedy wszystko będzie suche przystąpimy do woskowania. Do tej czynności potrzebny jest wosk i ściereczka. Nic poza tym. Rozpoczynamy wcieranie produktu ruchami sprawnymi, przemieszczając się regularnie w kolejne miejsca. Kiedy uznamy, iż całość jest odpowiednio wywoskowana weźmy świeżą ściereczkę niestrzępiącą się i wytrzyjmy całość, aby zniwelować nadmiar wosku.

Najlepsze efekty zmiany koloru mebli uzyskamy korzystając z farb kredowych oraz wosku marki Annie Sloan. To bardzo wysokiej jakości produkty, z który fenomenalnie się pracuje. Dzięki temu w szybki i prosty sposób uzyskamy satysfakcjonujące nas efekty, a nasze środki finansowe nie zostaną zbytnio naruszone. To bardzo praktyczne.