Potrzebuję łączników budowlanych do drewna

Ja to czasami zaglądam na jakąś budowę bo nie mam na to czasu. Zarządzam pracą wszystkich ludzi w całym kraju i nie mogę być wszędzie. Pewnego razu przejeżdżałem niedaleko Bydgoszczy i zdecydowałem, że zajrzę do ludzi tam parujących.

Przyjechał do mnie kierowca z łącznikami budowlanymi

łączniki budowlane do drewnaByłem ciekaw jak im idzie, bo cały czas mam informację, że wszystko jest w porządku. Mimo to byłem ciekaw. Kiedy dojeżdżałem to akurat dzwonił do mnie kierownik tej budowy co mnie zdziwiło. Wyjaśniłem, że nie mogę rozmawiać i zaraz jak będę na miejscu to porozmawiamy. Zastanawiałem się co się stało, bo wcześniej nie dzwonił do mnie. Kiedy dojechałem na miejsce to widziałem, że praca idzie jak należy. Podszedłem do kierownika zapytać co się dzieje. Powiedział, że potrzebne są łączniki budowlane do drewna, bo się skończyły Bez tego nie ruszą dalej. Potrzebowałem szybko je załatwić. Od razu zadzwoniłem do zaprzyjaźnionej firmy bydgoskiej i zapytałem czy mają na stanie łączniki budowlane do drewna, ponieważ są mi pilnie potrzebne. Pracownik sprawdził po czym mi potwierdził. Poprosiłem, żeby wysłali do mnie kierowcę i sprzedawca potwierdził. Kierownik się ucieszył i od razu dał znać ekipie. Po godzinie pojawił się kierowca, który dostarczył nam potrzebne łączniki budowlane do drewna i chłopcy mogli pracować dalej. Prace mają się zakończyć lada miesiąc. Kierownik nie mógł sam zamówić tych łączników, ponieważ skończył mu się budżet. Zawsze wypadają jakieś nieprzewidziane koszty ale wiem o tym i zawsze jestem przygotowany.

Pracownicy wyrobili się na czas i jak następnym razem ich odwiedziłem, to prace były skończone. Wypłaciłem wszystkim pozostałe wynagrodzenie i skontaktowałem się z klientem, żeby poinformować go, że lokal jest gotowy do oddania.