Pokaz iluzjonisty na imprezie urodzinowej

Zastanawialiśmy się z mężem jaką atrakcję powinniśmy przygotować na ósme urodziny naszego syna Tomka. Większość znajomych z jego klasy organizuje dość duże przyjęcia urodzinowe, a więc i my co roku staramy się by zorganizować fajną zabawę dla dzieci. W zeszłym roku przygotowaliśmy basen z piłkami, w tym chcieliśmy wymyślić coś jeszcze lepszego.

Iluzjonista zrobił furorę na urodzinach

polecany iluzjonista na pokazyPoszperałam trochę w Internecie i znalazłam dwa fajne pomysły na atrakcję w czasie urodzin mojego syna. Pierwszą z nich był pokaz różnych doświadczeń chemicznych i fizycznych, w których dzieci mogłyby brać udział oraz pokaz iluzji. Po rozmowie z mężem oraz oczywiście synem wybraliśmy iluzjonistę, a pokaz doświadczeń naukowych zostawiliśmy na przyszły rok. Muszę przyznać, że polecany iluzjonista na pokazy nie był tani ale chcieliśmy zatrudnić kogoś kto zrobi prawdziwe show dla dzieci. Iluzjonista był naprawdę profesjonalny. Przyjechał odpowiednio wcześnie by dobrze przygotować się do pokazu. Był też bardzo miły i rzeczowy. Również jego zachowanie w czasie pokazu i podejście do dzieci bardzo mi się podobało, bo wchodził z nimi w interakcję, co bardzo im się podobało i cieszyły się kiedy mogły pomagać przy niektórych sztuczkach. Ogólnie cały pokaz był bardzo wesoły, ale widziałam, że dzieci były też pod wrażeniem wszystkich sztuczek, które miały okazję zobaczyć.

Cała impreza urodzinowa była bardzo udana. Pokaz iluzjonisty spodobał się wszystkim dzieciom. Nasz syn był zachwycony, a to liczy się dla mnie najbardziej. Cieszę się, że spędził on wspaniały dzień z przyjaciółmi i miał okazję zobaczyć różne fajne sztuczki magiczne. Chociaż był to pokaz dla dzieci to mnie samej wszystkie triki magiczne również mi się bardzo podobały i zdecydowanie nie nudziłam się ani przez chwilę.