Plisy zamiast rolet

Moja dobra koleżanka jakiś czas temu przeprowadziła się do nowego mieszkania. Nie mogłam się doczekać kiedy odwiedzę ją po raz pierwszy i tym samym zobaczę jak się urządziła. Pamiętam z jaką dokładnością dobierała wszystkie dodatki. 

Nowoczesne plisy na okna

plisy Biała PodlaskaTakże byłam bardzo ciekawa efektu końcowego. Gdy odwiedziłam ją po raz pierwszy bardzo spodobało mi się wnętrze urządzone przez nią. Zauważyłam, że na oknach nie ma typowych rolet. Pierwszy raz widziałam takie właśnie rozwiązanie dlatego też spytałam się koleżanki jak to się nazywa. Powiedziała mi, że są to plisy Biała Podlaska, które według niej są najlepszym rozwiązaniem w tak słonecznym mieszkaniu. Po prostu dzięki temu, że one są nie trzeba zasłaniać całego okna. Można odsłonić okno z góry jak i z dołu co jest moim zdaniem bardzo praktycznym rozwiązaniem. Ja nie wiedziałam, że jest taka opcja. Postanowiłam przyjrzeć się temu bliżej bo sama mam słoneczne mieszkanie i dla mnie byłoby to także dobrze rozwiązanie. Koleżanka powiedziała mi ile te plisy ją kosztowały. Okazało się, że nie jest to wcale nić drogiego. Poprosiłam ją więc o adres sklepu w jakim je kupiła. Stwierdziłam, ze już następnego dnia zabiorę tam swojego męża i wybierzemy coś dla siebie. Do sklepu udaliśmy się mając już konkretne wymiary okien. W sklepie był spory wybór kolorów tych plisów. W sumie moim zdaniem do naszego wnętrza najbardziej pasowały kremowe. Mężowi także one najbardziej przypadły do gustu. 

Zamówiliśmy więc je w takich rozmiarach żeby pasowały. Za parę dni mieliśmy je odebrać. Nie mogłam się doczekać gdy będą już one zamontowane. Mąż po procy je odebrał i samo zamontował. Nie było to nic skomplikowanego. Także już po chwili mogłam już podziwiać swoje okna, które wyglądały teraz zupełnie inaczej.