Piękne spódnice rozkloszowane
  • Post author:
  • Post category:Moda

Nie każda  z nas musi dobrze czuć się w krótkiej spódnicy, a tym bardziej w modelach obcisłych albo wyszytych wieloma ciężkimi dodatkami. Czasami najlepszym wyborem są klasyczne wybory jak rozkloszowane spódniczki, które będą spisywać się do odświętnego ubioru, jak i do codziennego noszenia przez każdą panią.

Uniwersalny model spódnic

spódnica rozkloszowana midiW poszukiwaniu spódnicy, która będzie nadawała się do noszenia z okazji chrzcin, urodzin albo innych bardziej formalnych okazji często się irytujemy. W końcu nie poszukujemy spódnicy tylko na jeden wieczór, a do regularnego użytku. Dlatego oficjalna ołówkowa spódnica szybko odpada, a jeansowa nie nadaje się na formalne sytuacje. Odpowiedzią może być spódnica rozkloszowana midi, która jest obecnie jednym z najbardziej uniwersalnych modeli spódniczek. Przede wszystkim długość midi sprawia, iż możemy założyć ją na oficjalne okazje urodzinowe, a także do kościoła, gdzie nie wypada odsłaniać zbyt dużej części nóg. Sam krój spódnicy, czyli jej rozkloszowanie ku dołowi, sprawia, iż będziemy wyglądać w tej kreacji lekko, a materiał będzie poruszał się zgodnie z naszym ciałem. Warto też dodać, iż ten krój spisuje się rewelacyjnie bez względu na to czy jesteśmy szczupłe, czy nieco tęższej budowy. Dodatkowa wysoka talia może pięknie podkreślić ją i cudownie rozejść się w dół po naszych biodrach. Ten typ spódnicy uwielbiają nosić kobiety w każdym wieku, ponieważ jest on bardzo praktyczny.

Najbardziej wyjątkowe sytuacje wymagają od nas odpowiedniego wyboru ubioru, jednak nie zawsze chcemy kupować kreację na jeden wieczór. Odpowiedzią może okazać się rozkloszowany typ spódnicy o długości minimum do kolana. Dzięki temu będziemy wyglądać lekko, profesjonalnie i odświętnie, a także ubierzemy ją każdego dnia.