Uwielbiam malować sobie kreski na oczach i uważam taki makijaż za najbardziej elegancki, a jednocześnie kobiecy i klasyczny. Niestety moje umiejętności, czy raczej ich brak oraz fakt posiadania opadającej powieki nie sprzyjały rysowaniu prostych kresek. Dlatego właśnie zdecydowałam się na makijaż permanentny i jestem sobie wdzięczna za podjęcie tej decyzji.

Idealne kreski na oczach 

makijaż permanentny ŁódźKreski na oczach to dla mnie must have nawet najdelikatniejszego makijażu. Uważam, że nic tak jak one nie podkreśla kobiecego oka dlatego właśnie od dłuższego czasu starałam się nauczyć tego, jak robić idealne kreski na moich powiekach. Niestety ze względu na to, że posiadam opadającą powiekę efekty nie zadowalały mnie w żaden sposób. Nie chodzi nawet o grubość kresek, lecz o ich kształt, którego nie potrafiłam dobrać. Dlatego w pewnym momencie po prostu się poddałam i postanowiłam umówić się na makijaż permanentny Łódź posiada świetny gabinet kosmetyczny w którym możemy poddać się takiemu makijażowi bez względu na to, czy chcemy zrobić sobie brwi, usta, czy właśnie oczy. Kiedy opisałam na miejscu swój problem pani wykonująca makijaż jak gdyby rozumiała mnie bez słów, ponieważ kreska, jaką początkowo nakreśliła na moim oku przed przystąpieniem do robienia makijażu wprawiła mnie w podziw i osłupienie. Wyglądała bowiem idealnie, jakby narysowała ją światowej sławy makijażystka.

Zrobienie równej, estetycznej i pasującej do oka kreski przy problemie opadających powiek jest bardzo trudnym wyzwaniem nawet dla dobrych makijażystek, a tymczasem pani wykonująca mój makijaż zrobiła to perfekcyjnie! Kreski były bardzo subtelne, aczkolwiek zrobione w taki sposób, aby dodatkowo optycznie powiększyć moje oczy i podkreślić ich naturalny, migdałowaty kształt. Jestem bardzo zadowolona z usługi i już myślę nad tym, czy nie wrócić na makijaż permanentny tym razem ust.