Otwarcie nowej restauracji w centrum

Mój narzeczony zawsze mnie wspierał i to dzięki niemu osiągałam wszystkie cele, które sobie wyznaczałam. Miałam jeszcze jeden, ale to było poważne przedsięwzięcie i długo zastanawiałam się nad jego realizacją. Narzeczony nastawił mnie pozytywnie i w końcu podjęłam odpowiednie kroki.

Dużo smacznych potraw serwowanych w nowej restauracji 

restauracja białystokPlanowałam od jakiegoś czasu otworzyć restaurację w Białymstoku. Miałam wszystko idealnie zaplanowane, tylko brakowało mi odwagi. Chciałam, że najlepsza była właśnie moja nowo otwarta restauracja Białystok miał piękną starówkę i tam był wolny lokal do wynajęcia. Dogadałam się z właścicielem i mogłam lokal wynająć za nieco niższy czynsz niż początkowo był oferowany. Znałam dobrych kucharzy, z którymi mogłam współpracować i zaoferowałam im zatrudnienie. Chciałam stworzyć restaurację inną niż wszystkie, ponieważ miały w niej być serwowane takie potrawy, których nie było w innych miejscach. Pomyślałam nawet o weganach i w menu pojawiło się mnóstwo różnorodnych potraw. Sama nie przepadałam za mięsem i znałam wiele potraw, które mi smakowały. Niektóre z nich nie były serwowane w Polsce i dlatego właśnie moja restauracja miała być taka wyjątkowa. Wystrojem zajęłam się osobiście, bo miałam swoją wizję, którą koniecznie musiałam wdrożyć. Wielkie otwarcie restauracji zaplanowałam na piątkowe popołudnie trzynastego lipca. Pojawiło się wiele osób i właściwie, to każdy stolik był zajęty. Oferowałam dużo dobrego jedzenia i każdy znalazł coś dla siebie.

Otwarcie było udane i od tamtego czasu moją restaurację odwiedzało codziennie mnóstwo osób. Miałam zatrudnionych doświadczonych kelnerów i nigdy nikt nie składał żadnych skarg ani na jedzenie, ani na obsługę. O takiej właśnie restauracji zawsze marzyłam.