Oryginalne sukienki

Nie każda kobieta prezentuje się niczym modelka na wybiegu, na szczęście w sklepach jest bardzo duży wybór różnych fasonów i panie niezależnie od swojego wieku, pozycji zawodowej czy typu figury znajdą ten wymarzony dla siebie.

Idealne sukienki z ozdobnymi broszkami

sukienka z broszkąWiele pań narzeka na swoją figurę, na przykład brak zarysowanej talii, zbyt krągłe biodra czy zbyt duże uda. Mają problem z wyborem odpowiedniej sukienki na przykład do pracy czy do restauracji. Tymczasem sukienka z broszką może się okazać idealnym rozwiązaniem. Dzięki prostemu trickowi, czyli zapięciu dekoracyjnej broszki w okolicy talii, sukienka zyskuje niezwykle efektowny fason. Takie udrapowanie materiału powoduje nie tylko efekt estetyczny, ale i ma szereg różnych zalet. Przede wszystkim idealnie podkreśla talię, nawet jeżeli wcześniej była ona niemal niewidoczna, podkreśla również biust i eksponuje kobieca figurę. Długość do kolan pięknie podkreśla również nogi, bez odsłaniania ud, jeśli uważamy, że są zbyt masywne. Dzięki takiemu fasonowi figura zyskuje na lekkości, a kobiece kształty zostają w pełni wyeksponowane. Sukienka nic przy tym nie traci ze swojej elegancji. Wystarczy dobrać do niej buty, koniecznie na obcasie, prostą marynarkę w kolorze czarnym lub, jeśli lubimy bawić się modą, w kolorze kontrastowym do sukienki i kreacja jest prawie gotowa. Warto zaopatrzyć się w szykowną kopertówką, a także dyskretną biżuterię, choć z tą ostatnią nie należy przesadzać ze względu na ozdobę w postaci broszki. Wystarczą na przykład niewielkie kolczyki.

Wyjście na kolację czy do teatru nie musi przysparzać stresu związanego z brakiem eleganckich ubrań. Wystarczy wybrać sukienkę z ładną  broszką, w mocnym kolorze amarantowym lub klasycznym czarnym. oraz wybrać do niej najbardziej pasujące akcesoria.