O czym warto pamiętać przed powiększeniem ust?

Zawsze byłam bardzo radosną i rozgadaną osobą. Nie zwracałam zbytniej uwagi na wygląd zewnętrzny — najważniejsze było dla mnie to, żeby być kulturalnym oraz sympatycznym. Bardzo lubiłam też czytać książki i pisać wiersze, co zostało mi zresztą aż po dziś dzień. Mimo że byłam raczej szczęśliwa, miałam niezwykle duży kompleks na punkcie moich ust, który często odbierał mi dobry humor.

Czy powiększanie ust jest bezpieczne?

powiększanie ust w BielskuMoje koleżanki zawsze uwielbiały odwiedzać różne drogerie i zaopatrywać się w szminki o przeróżnych kolorach. Bardzo im tego zazdrościłam, ponieważ na moich ust większość kosmetyków wyglądała bardzo źle. Miałam niesymetryczne wargi, przez co górnej praktycznie nie było widać. Z tego powodu, kiedy malowałam je szminką o wyrazistym kolorze, wyglądałam dosyć karykaturalnie. Myślałam, że do końca życia tak już pozostanie i próbowałam jakoś pogodzić się z tym faktem oraz zaakceptować swój wygląd, ale niezbyt dobrze mi to wychodziło. Kiedy stałam się już pełnoletnia i zaczęłam studiować wymarzony kierunek, zaczęłam się zastanawiać, czy powiększanie ust w Bielsku, moim rodzinnym mieście, nie byłoby idealnym rozwiązaniem problemów. Trochę obawiałam się tego, że coś może pójść nie tak i zamiast poprawić swój wygląd, jeszcze go pogorszę. Mimo to uznałam, że warto zaryzykować, żeby spełnić marzenia. Starałam się znaleźć jak najlepszy gabinet medycyny estetycznej i doświadczoną osobę o odpowiednim wykształceniu, która mogłaby wykonać taki zabieg. Zwracałam uwagę przede wszystkim na kwalifikacje oraz opinie pozostałych klientów.

Gdy szłam na swoją pierwszą wizytę, miałam pełno obaw. Nie chciałam, żeby coś poszło nie tak i bałam się, że stracę naturalny wygląd. Z tego powodu dokładnie wytłumaczyłam osobie wykonującej zabieg, na jakim efekcie mi zależy. Ona z kolei szczegółowo wytłumaczyła mi, jak będzie przebiegał cały proces ostrzykiwania ust i w jaki sposób powinnam o nie dbać, kiedy już opuszczę gabinet. Kiedy wszystko się zagoiło, byłam bardzo zadowolona. Wyglądałam naprawdę ładnie i nie mogłam się doczekać, aż kupię sobie nową, czerwoną szminkę.