Nowoczesne koszule nocne Doctor Nap
  • Post author:
  • Post category:Moda

Najnowsza kolekcja koszul nocnych Doctor Nap to zbiór nowoczesnych i modnych koszulek z bawełny. Ze względu na różnorodność krojów będą przydatne zarówno podczas upalnych letnich nocy, jak i w listopadowe chłody.

Modne koszule nocne Doctor Nap

koszula nocna doctor napPolska marka odzieżowa to propozycja dla świadomych trendów młodych kobiet. Różnorodna oferta sprawia, że kolekcje koszul nocnych zaspokoją potrzeby bieliźniane wynikające zarówno ze zróżnicowanego klimatu w kraju, jak i potrzeb kobiet. Obok tradycyjnych koszul nocnych, można odnaleźć modele przystosowane do potrzeb młodych mam oraz kobiet w ciąży. A ostatnio koszula nocna doctor nap to także propozycja dla pań o bardziej obfitych kształtach. W kolekcji znajdziemy kilkadziesiąt modeli produkowanych wyłącznie w dużych rozmiarach L-XXL z uwzględnieniem potrzeb kobiet plus size. Standardowa kolekcja spełni swoje zadanie latem, gdy potrzebujemy zwiewnych koszul nocnych na ramiączkach, które poradzą sobie ze zwiększoną potliwością jak i zimą, gdy chcemy otulać się ciepłymi i przyjemnymi w dotyku koszulami z długim rękawem, bo noce stają się nieprzyjemnie chłodne. Doctor Nap dba również o kobiety, które stawiają na wygodę w wydaniu sexy. Dla nich powstały bawełniane koszule nocne wykończone miękką koronką w stylu glamour oraz nadające dziewczęcej zmysłowości ażurowe wstawki. Na uwagę zasługują też szalenie modne propozycje dla nastolatek, które ucieszą się z fasonów koszul nocnych z odkrytymi ramionami, jak w najmodniejszych bluzkach z ulubionych sieciówek.

A co najważniejsze wszystkie koszule znajdujące się w najnowszych kolekcjach koszul nocnych Doctor Nap zostały uszyte w Polsce. Firmowe szwalnie znajdują się nieopodal Łodzi i obsługują zaopatrzenie dla zamówień krajowych jak i zagranicznych.