Nowe meble na zamówienie do salonu

Salon jest moim ulubionym pomieszczeniem w domu. Zawsze tak było, ale od kiedy przeprowadziłam w nim remont wygląda on jeszcze lepiej i czuję się w nim bardzo dobrze. Dzięki stworzeniu przyjaznej atmosfery łatwo jest mi się w tym miejscu zrelaksować. To, że mój salon wygląda tak dobrze zawdzięczam w dużej mierze eleganckim meblom, które zostały wykonane dla mnie na zamówienie.

Sofa robiona na zamówienie to najpiękniejszy mebel

eleganckie meble na zamówienie w KrakowieMeble robione na wymiar i specjalne zamówienie do salonu nie jest tak zdobyć jakby się mogło wydawać. Lubię dziwne połączenia i specyficzne meble, a więc szukałam prawdziwych specjalistów. Chciałam znaleźć kogoś, kto będzie potrafił zrobić dla mnie eleganckie meble na zamówienie w Krakowie, które będą wyjątkowe. Przede wszystkim zależało mi na nowej sofie, która w mojej wizji była bardzo kolorowa ale i niesamowicie wytworna. Ostatecznie jednak postawiłam na pozłacany mebel z tapicerką w jednym kolorze – wybrałam kolor bordowy. Dzięki złoceniu mebel jednak wygląda wytwornie i elegancko. Oprócz sofy na moje zamówienie zostały też wykonane – stolik kawowy, półki na książki i stolik pod telewizor. Wszystko było utrzymane właśnie w takim eleganckim stylu, bo meble te zostały wykonane z ciemnego drewna. Aby jednak nie były one takie proste to mój stolarz musiał wykonać w każdym meblu różne zdobienia, które nadały im wyjątkowego wyrazu. Wszystko wyszło naprawdę świetnie i uważam, że znalazłam świetnego stolarza.

Mój salon wyposażony jest w piękne meble i uważam, że one są największą zaletą tego pomieszczenia. Jednakże oprócz nich w moim salonie znajduje się też dużo dodatków, które nadają temu pokoju wyjątkowego klimatu. Dzięki ozdobom, takim jak poduszki, świece zapachowe czy lampki LED, udało mi się stworzyć wnętrze przytulne, w którym każdy czuje się komfortowo.