Nasze ślubne obrączki

 

Z moim obecnym chłopakiem jesteśmy już razem 5 lat i za parę miesięcy jest nasz wyczekany ślub. Stwierdziliśmy, że już czas najwyższy znaleźć się na ślubnym kobiercu. Czas się niestety nie cofa, więc już młodsi nie będziemy. A chciałam się jeszcze w miarę dobrze prezentować na zdjęciach i nagraniach. Żeby ładna pamiątka była.

Wybór obrączek do ślubu

obrączki - ŁazurNajbardziej nie mogłam doczekać się wizyty u jubilera. Czas było wybrać obrączki – Łazur miał najlepsze, z tego co się orientowałam. Uważałam, że takie ważne rzeczy jak obrączki, muszą być porządne i odpowiednio dopasowane. Tak więc trzeba było pobrać dokładne wymiary palców. Jak zobaczyłam ile mają wzorów do wyboru, to byłam bardzo zdziwiona. Nie miałam pojęcia, co wybrać, bo sporo tego było. Tak jak mówiłam, chciałam coś dobrego, z gwarancją, że mi się nie zetrze i w żaden sposób nie zniszczy. Nagle ujrzałam piękny zestaw obrączek. Takiego jeszcze nie widziałam. Obrączka przeznaczona dla mężczyzny była normalna, zwykła i smukła, wykonana subtelnie. Natomiast obrączka kobieca była dodatkowo na środku ozdobiona małymi diamencikami. Zawsze skrycie chciałam jakąś ozdobę dodatkową na obrączce. Sama obrączka bez niczego, nie podobała mi się. Wolałam zawsze jakiś delikatny dodatek. Jak zobaczyłam ten zestaw, to już powiedziałam mojemu narzeczonemu, żeby więcej nie szukał. Od razu zdecydowaliśmy się na te, pobrano wymiary, na mnie pasowała akurat idealnie ta obrączka z wystawy.

Oprócz obrączek, trzeba jeszcze było wybrać grawer. To niezbędne i uważam, że taki dodatek z inicjałami, lub kilkoma słowami to miły akcent całego małżeństwa. Na mojej będzie napis : na zawsze Twój, a na mojego przyszłego męża : Zawsze Cię kocham. Taka drobna dedykacja a będzie cieszyć oko jak na nią spojrzymy.