Z pewnością każdy posiadacz samochodu wie, jak ważne jest nie tylko dokonywanie niezbędnych opłat, ale także dbanie o wygląd pojazdu. Faktem jest, że nawet kilkunastoletnie auto może prezentować się doskonale, jeśli tylko poświęcimy mu więcej uwagi. Warto pomyśleć o całościowym zadbaniu o samochód, ponieważ stworzone zostały do tego profesjonalne kosmetyki.

Co wiadomo o detailingu?

detailing sklepJuż jakiś czas temu pojawiać się zaczęły specjalistyczne kosmetyki, których zadaniem jest całościowe dbanie o samochód. Auto detailing jest niezwykle rozbudowanym procesem, w skład którego wchodzi czyszczenie, polerowanie, woskowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pojazdu. Chodzi o to, aby auto wyglądało tak, jakby niedawno wyjechało prosto z salonu. Czy to w ogóle jest możliwe? Okazuje się, że jak najbardziej tak! Jeśli zadbamy o każdy szczegół powłoki lakierniczej nie tylko znacznie przedłużymy jej trwałość, ale także efekt wizualny będzie zachwycający. Detailing sklep oferuje pełną gamę produktów pielęgnacyjnych. Znajdziemy tam skoncentrowane preparaty do wstępnego czyszczenia, które jest niezwykle istotne. Trzeba usunąć cały brud i wszelkie nieczystości, które lubią się przyklejać do lakieru w trakcie jazdy. Specjalne szampony pozwalają uzyskać jak najlepszą czystość. Następnie nakłada się specjalny wosk, który nie tylko nadaje lśniący wygląd, ale także zabezpiecza lakier przed zarysowaniami i przywieraniem brudu. Do wnętrza zastosować możemy różnorodne pianki i spraye, które maja odświeżyć tapicerkę i nadać jej eleganckiego wyglądu.

Jeśli posiadamy samochód i chcemy się cieszyć nim jak najdłużej, zadbajmy nie tylko o jego stan techniczny, ale także o wygląd. Jazda autem, które wygląd jak nowe jest dużo bardziej komfortowa. Skorzystajmy z jak najlepszych preparatów, które w kompleksowy sposób dbają nie tylko o lakier, ale także o wnętrze naszego pojazdu. Regularne zabiegi sprawią, że nasz samochód będzie przyciągał wzrok wszystkich przechodniów.