Nadwaga koleżanki i ćwiczenia z trenerem osobistym

Przyjaźnie się z Weronika od podstawówki. Zawsze świetnie się dogadujemy i nie mamy przed sobą tajemnic. Kiedy więc Weronika mocno zaczęła tyć dzieliła się ze mną swoimi zmartwieniami. Sama nie wiedziałam jak jej pomóc.

Trener osobisty i jego pomysł na walkę z nadwagą

trener osobisty

Widziałam, że wcale nie je dużo. Poza tym jej dieta była pełna wartościowych składników. Dlatego martwiłyśmy się, że być może Weronika zmaga się z jakąś chorobą. Przez kilka miesięcy jeździłyśmy od lekarza do lekarza ale badania nic nie wykazywały. Lekarze najczęściej mówili po prostu, że taką już Weronika ma „urodę”. Ona jednak nie chciała się z tym pogodzić. Postanowiłyśmy zacząć ćwiczyć. Znalazłam w Warszawie kilka siłowni, które posiadały w ofercie trening personalny. Z początku chyba nie za bardzo wierzyłyśmy, że coś z tego wyjdzie ale nie miałyśmy lepszego pomysłu. Nasz nowy profesjonalny trener osobisty był bardzo wesołym człowiekiem i już na dzień dobry zapewnił nas, że osiągniemy swój cel łatwiej niż sądzimy. Faktycznie miał rację. Trener personalny przyjeżdżał do nas trzy razy w tygodniu i po kilku tygodniach było już widać pierwsze efekty. Ja schudłam dwa kilo i byłam bardzo zadowolona ale Weronika w zaledwie siedem tygodni zrzuciła aż sześć kilogramów. To było niesamowite.

Pan trener zmienił nasze diety ale w taki sposób, że nie musiałyśmy rezygnować z tego co lubimy. Dieta i ćwiczenia zdziałały cuda. Weronika zaczęła chudnąć w oczach. Nabrała przy tym pewności siebie i w ogóle stała się dużo bardziej otwarta. Obie jesteśmy bardzo zadowolone z efektów.