Moja wymarzona drewniana podłoga

 

W końcu udało mi się zrealizować swoje marzenie. Zrobiliśmy remont naszej sypialni. Jednak to z czego najbardziej się cieszę to przede wszystkim nasza nowa podłoga. Jest rewelacyjna! Szczerze przyznam, że bardzo długo zastanawialiśmy się nad tym jaki rodzaj podłogi ma to być.

Podłoga z drewna – plusy

podłogi drewniane katowiceNie byliśmy pewni czy ma to być wykładzina materiałowa, czy może wykładzina pcv, a może zupełnie coś innego i na przykład drewno – w połączeniu z dużym i miękkim dywanem. Po długim naradach rodzinnych zgodnie ustaliliśmy, że jednak zdecydujemy się na drewniane panele. Od zawsze kochaliśmy podłogi drewniane katowice na szczęście mają mocno rozwinięty rynek w tej dziedzinie. Dlatego, też zdecydowanie mieliśmy w czy wybierać. Dlaczego tak bardzo uwielbiamy drewniane podłogi? Odpowiedzi jest co najmniej kilka. Jedną z nich jest przede wszystkim to, że drewno to oczywiście naturalny produkt. My z kolei jesteśmy miłośnikami maksymalnie ekologicznych rozwiązań. Drewniana podłoga pasuje dosłownie do wszystkiego i do stylu każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego czy jest ono nowoczesne czy bardziej klasyczne. Drewno jest zdecydowanie ponadczasowe i dosłownie nigdy nie wychodzi z mody. Prezentuje się doskonale. Sprawa kolejna, która przeważyła za tym, że wybraliśmy podłogę drewnianą to fakt, że drewno jest bardzo łatwe w utrzymaniu. Oboje jesteśmy alergikami. Drewniana podłoga przychodzi nam z pomocą. Możemy bez problemu ją umyć i nie bać, że zaraz będziemy chorzy i będziemy kichać i prychać.

To duża ulga i wygoda. Poza tym drewniane podłogi można bez problemu odnawiać. Co za tym idzie? Służą one naprawdę przez lata. Nawet jeżeli uległaby ona jakiemuś niechcianemu zniszczeniu, można bez problemu poddać ją renowacji. Drewniana podłoga to rewelacja!