Mój własny sklepik z kosmetykami

Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie założenie własnej działalności. Długo zastanawiałam się nad tym, czego brakuje w moim mieście i na co byłby popyt, aż wreszcie pewnego dnia podczas robienia makijażu, dosłownie mnie olśniło! Postanowiłam otworzyć sklep z kosmetykami.

Sklep z dużą ilością kosmetyków

sklep z kosmetykamiKażda mieszkanka małego miasta, która lubi robić sobie makijaż z pewnością zgodzi się ze mną w tym, że dostępność kosmetyków do makeupu w niewielkich miejscowościach bywa wręcz tragiczna. O ile ma w nim drogerii, możemy liczyć jedynie na jakieś marne kosmetyki w małych sklepikach z chemią. Tak było właśnie i w moim mieście. Nie raz rozmawiałam na ten temat z przyjaciółkami i każda z nich zgodziła się, że taki sklep naprawdę by się bardzo przydał. Wobec czego postanowiłam, że otworzę sklep z kosmetykami. Kiedy tylko skończyłam załatwiać wszystkie sprawy z papierami niezbędnymi do otworzenia własnej działalności, zaczęłam zamawiać asortyment. Miałam dosyć sporo odłożonej gotówki na czarną godzinę, lecz wiedziałam, że w tym przypadku nie tylko się nie zmarnuje, ale i ładnie zwróci. Mój sklep z kosmetykami nie ograniczał się jedynie do podstawowych kosmetyków. Udało mi się sprowadzić większość rzeczy znanych i cenionych przez kobiety marek, ale jednocześnie w niskich cenach. Oczywiście miałam także kosmetyki nieco droższe lecz zależało mi na tym, aby dać tutejszym kobietom te same możliwości, jakie mają panie mieszkające w większych miastach.

W asortymencie postanowiłam uwzględnić również akcesoria do makijażu, a w tym także i pędzle. Na odzew nie musiałam zbyt długo czekać, ponieważ już w dniu otwarcia bardzo wiele kosmetyków nie wyprzedało. To jedynie potwierdza, jak ogromne zapotrzebowanie było na tego typu rzeczy. Cieszę się, że mogę w ten sposób ułatwić życie zarówno sobie jak i kobietom z mojego miasta.