Mój brat pracuje jako stolarz

Mój brat jest bardzo zaradną osobą. Zawsze radził sobie doskonale ze wszystkimi robotami odnośnie majsterkowania, wykonywał różne naprawy, składał meble, zajmował się ogrodem. Potrafił wykonać doprawdy wszystko. Zazdrościłam mu, bo ja się do tego kompletnie nie nadawałam.

Stolarz musi być pracowity

niedrogi stolarz w WarszawieNie byłam zatem zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że mój brat chce pracować jako niedrogi stolarz w Warszawie. Znalazł sobie dobre miejsce na zakład stolarski, kupił wszystkie maszyny. Potem zaprosił mnie tam, żeby mi wszystko pokazać. Byłam wniebowzięta, wszystko wyglądało naprawdę bardzo profesjonalnie i fachowo. Brat pokazał mi też swoje pierwsze projekty. Okazało się, że jedna pani zamówiła u niego wykonanie stołów z drewna do jej restauracji. Michał bardzo się cieszył na to zamówienie, a ja wiedziałam, że sobie z tym świetnie poradzi. Po stołach przyszły jeszcze zamówienia na krzesła od tej samej pani, a następnie znaleźli się kolejni klienci. Michał jest bardzo pracowity, taki jaki powinien być prawdziwy stolarz. W dodatku jest dokładny, wszystko wykonuje precyzyjnie, zawsze wszystko musi być idealnie. stale się doskonali, zna się na drewnie i różnych gatunkach, inwestuje w nowoczesne maszyny do wykończenia drewna. To ważne, żeby się stale rozwijać i inwestować w swój biznes. Ostatnio kupił akurat nową maszynę do szlifowania i wykończania drewna. Cieszę się jednak, że mu się udało. Zaproponowałam mu nawet pomoc. Znam się na reklamie i marketingu, więc mogłam mu podpowiedzieć co nieco. Wtedy będzie miał więcej klientów i jego biznes będzie się miał lepiej.

Mam nadzieję, że w przyszłości Michałowi też będzie tak dobrze się powodzić jak teraz. Wiem, ze majsterkowanie i stolarka to jego wielka pasja i cieszę się, że może się utrzymywać z tego co kocha.