Modelowanie czerwieni wargowej

Delikatna uroda, nieskazitelna cera, piękny makijaż, długie włosy i czerwona pomadka… To kilka najpopularniejszych aspektów jakie należy uzyskać, szykując się na pierwsze spotkanie, być może z przyszłym mężem. Mężczyźni są wzrokowcami i nasza sensualność musi stać się dla nich widoczna. Kobieta powinna wyglądać delikatnie, ale przy tym tajemniczo i seksownie.

Usta, które potrzebują modelowania mogą być subtelne!

najlepszy wypełniacz do ustKobiety, które są posiadaczkami wąskich, cienkich i małych ust, powinny zainteresować się zabiegiem przy użyciu usieciowanego kwasu hialuronowego. Dzięki najlepszym wypełniaczom do ust możemy podkreślić nasz atut w ciągu niecałej godziny. Warto wybrać najpierw specjalistę, który pracuje na wielu wypełniaczach i umie dostosować techniki wypełnień do naszej urody. Zamierzony efekt to delikatne, wymodelowanie ust, oraz podkreślenie kącików i uwypuklenie łuku kupidyna. Najlepszy wypełniacz do ust, posiada atesty i certyfikaty jakości. Preparat, który ma dobry skład, nie pozostawia grudek i jest praktycznie niewyczuwalny. Zabieg, który jest prawidłowo przeprowadzony nie wymaga rekonwalescencji. Jedynie, przez kilka pierwszych dni, usta mogą być lekko opuchnięte. Zabieg jest szybki i bezpieczny. Odczucie dyskomfortu jest dosłownie chwilowe. Przy widocznych wskazaniach, warto poddać się zabiegowi jak najszybciej ponieważ usta będą bardziej widoczne i zmysłowe.

Klientki, które chcą uzyskać delikatny efekt, powinny zdecydować się na preparaty bardziej plastyczne. Część kobiet, jednak woli efekt nieco mocniejszy, zatem preparat zostanie zastosowany o większej gęstości. W obu przypadkach usta będą wyglądać na odżywione przez około 6 – 12 miesięcy. Po tym czasie, należy zabieg powtórzyć i cieszyć się swoim wyglądem. Pełne usta odejmują nam lat!