Mama załatwiła mi praktyki w sklepie budowlanym

Moja mama pracuje na kasie w dużym sklepie budowlanym. Mama jest chwalona przez kierowniczkę i dostała ostatnio podwyżkę. Mama lubi swoją pracę i kontakt z ludźmi. Mi jednak każe się uczyć, żebym miała szansę na lepszą pracę. Studiuję na trzecim roku zarządzanie zasobami ludzkimi.

Po praktykach marzę o panelach dekoracyjnych

panele dekoracyjneOkazało się, że muszę odbyć praktyki w dziale kadr. Niestety nie am żadnych znajomości i nie wiem gdzie mogłabym się zgłosić. Zależy mi na dobrej firmie bo chciałabym, żeby praktyki były przydatne dla mnie w przyszłości. Mama powiedziała, ze zapyta się w sklepie czy nie potrzebują kogoś do pomocy. Okazało się, że jej właściciel sklepu wyraził zgodę abym odbyła praktyki u nich sklepi. Przez jeden dzień będę pomagać w różnych działach żeby poznać pracowników. Później trzy tygodnie będę w dziale kadr i tam już typowo będę wykonywać wszystkie rzeczy, które szkoła wymaga. Pracownicy przyjęli mnie w miły sposób. Każdy pokazał się z dobrej strony. Pracownicy wiele opowiadali mi o swojej pracy. Panele dekoracyjne, które widziałam na sali w sklepie bardzo mi się spodobały. Powiedziałam mamie, ze panele dekoracyjne powinny się znaleźć w naszym mieszkaniu. Są nieco drogie ale i tak zdecydowanie tańsze niż panele ścienne 3d. Pracownicy stwierdzili, że wszystkie produkty, które są dostępne w sklepie są dobrej jakości i są chętnie kupowane przez klientów. W ostatnim czasie szczególnie panele 3d gipsowe cieszą się dużym uznaniem. Nowością jest białą cegła. Imitacja białej cegły jest tania i wygląda bardzo realistycznie. Mama przyznała, że przydałby się remont w naszym mieszkaniu i musi o tym porozmawiać z tatą.

Panele dekoracyjne mama mogłaby załatwić nieco taniej. Kiedyś kierowniczka jej o tym mówiła. Mama nigdy jakoś o tym nie myślała ale moje praktyki zmotywowały ją do działania.

Jeśli myślicie o panelach dekoracyjnych, koniecznie zajrzyjcie na stronę: sklep.nlux.pl