Moja mama jest bardzo zadowolona z ekipy, którą zatrudniłam do wyczyszczenia jej dywanów. Mama ma już swoje lata i już się w swoim życiu napracowała. Teraz staramy się z bratem jej jak najwięcej pomagać przy generalnych porządkach. Brat i ja poświęcaliśmy swoją sobotę i wspólnie sprzątaliśmy u mamy.

Czyszczenie tapicerki w mieszkaniu mamy

czyszczenie tapicerkiBrat zazwyczaj wykonywał pranie tapicerki a ja zajmowałam się czyszczeniem dywanów. Obecnie nie mieliśmy czasu ze względu na pracę zawodową ale nie zostawiliśmy mamy samej. Zatrudniliśmy firmę, która świadczy takie usługi i wykonuje je w profesjonalny sposób. Czyszczenie dywanów jest wykonywane przez specjalistów na miejscu u klienta. Nie trzeba było nigdzie z dywanami jeździć. Pranie dywanów także jest wykonywane na miejscu przy użyciu specjalnego odkurzacza. Dywan po wypraniu jest czysty i suchy. Czyszczenie tapicerki jest także wykonywane na miejscu. Mama ma sporo krzeseł a także duża kanapę, która musi być wyczyszczona. Moje dzieciaki u babci często zostawiają ślady swoich łapek i nie wszystko można wyczyścić przy użyciu środków które można kupić w sklepie. Pranie tapicerki wykonane przez profesjonalistów na pewno będzie lepsze efekty będą większe. Pranie wykładzin nie było u mamy potrzebne bo mama nie posiada wykładziny u siebie w mieszkaniu. Moja mama mieszka w miejscowości Warszawa. My trzy lata temu wyprowadziliśmy się do Poznania. Tam mamy dobrą pracę z bratem i założyliśmy swoje rodziny. Mama nie chce się do nas przeprowadzić. Warszawa jej się podoba i ma już tu swoje towarzystwo z którym spędza czas na emeryturze.

Mama była nam wdzięczna za porządki, które jej załatwiliśmy. W Warszawie jest wiele firm, które zajmuje się czyszczeniem dywanów i tapicerki. Firmy czyszczące cieszą się sporym zainteresowaniem i dobrze rozwijają się z w naszym mieście.

Więcej informacji o czyszczeniu tapicerek na stronie: http://e-proficlean.pl