Lekkostrawny catering w sam raz dla mnie

Nigdy nie miałam żadnych problemów z odżywianiem. Mówi się, żeby nigdy nie mówić-nigdy i jest to prawda. Któregoś dnia zaczęłam źle się czuć, zatrułam się czymś chyba i trafiłam na tydzień do szpitala. Był to dla mnie straszny okres, ponieważ nigdy nie byłam w szpitalu poza moim urodzeniem się i jak najszybciej chciałam wrócić z powrotem do domu.

Lekkie dania z kateringu

lekkostrawny catering dietetyczny warszawaNa wypisie lekarz zalecił mi zmianę diety. Było to koniecznie, bo miałam teraz bardzo delikatny żołądek i nie mogłam mu zaszkodzić. Niestety, gotować nie umiałam i zawsze stołowałam się w jakichś restauracjach, czy pizzeriach. Dlatego tylko lekkostrawny catering dietetyczny warszawa mógł mi pomóc. Znalazłam numer i postanowiłam tam zadzwonić. Mieli kilka rodzajów posiłków do wyboru. Mogłam wybrać, czy chcę tylko wegetariańskie posiłki, czy też bez ryby, lub z samymi rybami. Mogłam też samodzielnie komponować dietę i to bardzo mnie cieszyło, ponieważ nie chciałam rezygnować z mięsa, a jadłam tylko drobiowe. Na szczęście mogłam tak dogadać się z właścicielami tej firmy, że zapisali dla mnie tylko drobiowe mięso. Bardzo się cieszyłam i oczekiwałam pierwszego pudełka z jedzeniem. Katering przyjechał punktualnie tak jak się umawialiśmy, czyli o 9 rano. Od razu chwyciłam za pudełko ze śniadaniem i moim oczom ukazał się jogurt musli z suszonymi bananami, żurawiną i malinami oraz pieczywo żytnie z jakiś serkiem i jabłko na deser. Bardzo spodobało mi się to, w jaki sposób wszystko ładnie i estetycznie zapakowali.

Dieta wcale nie musi być nudna. Na początku martwiłam się, że nie dam sobie rady jeść zdrowo, jednak dzięki temu cateringowi zmieniłam zdanie. Posiłki mam bardzo smaczne a do tego zdrowe. Kto wie, może nawet uda mi się trochę schudnąć dzięki tym posiłkom.